برای آموزش واکسن COVID-19 در یک آموزش شبیه سازی شرکت کرد

[ad_1]

[세계연합신문 김동근 기자] رئیس جمهور مون جه این در سومین بازدید از ترمینال حمل و نقل هوایی کره برای مشاهده آموزش شبیه سازی مشترک برای گسترش واکسن کرونا 19.

دولت برای حمل و نقل و نگهداری و توزیع ایمن واکسن Corona 19 یک ستاد پشتیبانی حمل و نقل در تیم تقویت واکسیناسیون COVID-19 ایجاد کرد و آموزش های فردی را برای هر م institutionسسه انجام داد.

این آموزش برای تشویق مقامات ریاست جمهوری برای بررسی مستقیم آمادگی برای واکسیناسیون سریع و سریع ، مانند حمل ، نگهداری و توزیع واکسن ها انجام شده است.

فرآیند آموزش شبیه سازی عمدتا از چهار مرحله تشکیل شده بود (مرحله فرودگاه ، مرحله حمل و نقل ، مرحله ذخیره سازی انبار لجستیک ، مرحله حمل و نقل و ذخیره سازی مرکز واکسیناسیون) و از طریق آموزش عملی با استفاده از یک مدل واکسن مجازی انجام شد.

نخست ، رئیس جمهور مون جه این در مورد آموزش شبیه سازی جامع گزارشی را از مرکز کره برای کنترل و پیشگیری از بیماری ، کمیسر جئونگ یون کیونگ ، در اتاق کنترل ترمینال بار دوم دریافت کرد.

یونگ ، مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری کره ، در هر مرحله با جزئیات روند کار را توضیح داد و گفت: “خصوصی ، دولتی ، نظامی و پلیس با هم همکاری می کنند تا مقدمات عمیق حمل و نقل ، ذخیره سازی و توزیع ایمن را فراهم کنند. واکسن های برودتی. ”

بعلاوه ، کمیسر جئونگ گفت: “واکسن از طریق اسکله مخصوص به انبار تحویل داده می شود ، هرگونه آسیب خارجی بررسی می شود و پس از عبور از همه اتاق ها در -20 درجه در یک انبار ذخیره سازی برودتی ذخیره می شود. سانتیگراد “بسته بندی مجدد در حال انجام است و ارتش و پلیس در حین حمل و نقل اسکورت می شوند.

وزیر امور زیربنایی و حمل و نقل ، بیئونگ چانگ هوم سپس گفت: “پس از ورود واکسن به فرودگاه اینچئون ، کل فرآیند در اتاق کنترل در فرودگاه بین المللی اینچئون کنترل می شود و حمل و نقل سریع و ایمن را حفظ می کند.” بیش از یک دقیقه تا 15 دقیقه. علاوه بر این ، وی افزود: از آنجا که حفظ مهمترین زنجیره واکسن از اهمیت بیشتری برخوردار است ، یک ساعت قبل از ورود هواپیما منتظر کارکنان و تجهیزات خواهیم بود تا در انتقال واکسن خللی ایجاد نشود.

Noh Seok-hwan کمیساری گمرک گفت: “به منظور خارج کردن واکسن از فرودگاه در اسرع وقت ، روش ویژه ای برای ترخیص سریع گمرک آماده کرده ایم.” وی همچنین گفت: وقتی هواپیمایی وارد کره می شود ، روش جابجایی بار ساده می شود تا بدون انتقال به منطقه جداگانه بلافاصله صادر شود. با این کار ترخیص سریع گمرک تضمین می شود و حدود 45 ساعت در مقایسه با روش معمول واردات کاهش می یابد.

وزیر دفاع سئو ووک گفت: “ما در حال آماده سازی برای شرایط مختلف پیش بینی نشده ای هستیم که ممکن است در کل مرحله انتقال واکسن به وجود بیاید” ، به عنوان نمونه ای از موارد تصادفات رانندگی ، تصادفات جاده ای ، آتش سوزی و وقفه ها ذکر کرد. “ارتش ما حمل و نقل و ذخیره سازی ایمن واکسن ها را از طریق اقدامات سریع و دقیق موقعیتی در هر شرایط پیش بینی نشده تضمین می کند.”

کمیسر پلیس کیم چانگ-ریونگ گفت: پلیس با استفاده از پلیس سایکار ، ماشین گشت ، یک کماندو پلیس و یک اسکادران پلیس در حال انجام یک نگهبان سه گانه متحرک است. ” وی همچنین گفت: تکاوران مجهز به تجهیزات تاکتیکی هستند و در موارد اضطراری به حملات تروریستی و اقدام به سرقت واکسن ها پاسخ می دهند.

رئیس جمهور مون جائه این پس از دریافت تمام گزارش ها پرسید که آیا علاوه بر حمل ، ذخیره و توزیع واکسن ، آموزش شبیه سازی واکسن نیز وجود دارد؟

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری کره ای جئونگ یون کیونگ گفت: در حال حاضر ، مرکز واکسیناسیون مرکزی ، نصب شده در مرکز پزشکی ملی ، در حال برنامه ریزی برای آموزش شبیه سازی مانند آزمایش دستی و آزمایش زمان است.

رئیس جمهور همچنین پرسید که آیا واکسن Pfizer سریعتر از زمان برنامه ریزی شده وارد می شود و آیا وقفه ای در آماده سازی وجود دارد؟

وی در پاسخ ، چانگ پاسخ داد: “در حال حاضر ، 117000 دوز واكسن Pfizer كه از طریق تسهیلات Cobox تحویل شده است ، در ماه فوریه در دسترس خواهد بود.” “در حال حاضر مشکلی در جذب این مقدار وجود ندارد.”

رئیس جمهور مون جه این گفت: “من امروز گزارش را گوش می دهم و حتی اگر واکسن فایزر فوراً وارد شود ، به نظر می رسد که حمل و نقل ، ذخیره سازی ، توزیع و این طرح اکنون به خوبی کار می کند.” وی گفت: “لطفا آماده کنید خوب که مردم نگران نیستند ”

علاوه بر این ، رئیس جمهور به کارمندان واقعی حمل و نقل دستور داد در مورد شرایط غیر منتظره و غیر منتظره مشاوره بگیرند و چونگ گفت: “ما از نزدیک بررسی خواهیم کرد و آموزش کافی را ارائه خواهیم داد.”

رئیس جمهور مون جه این در ادامه تأكید كرد: “برج كنترل سایت واكسیناسیون مراكز كره ای برای كنترل و پیشگیری از بیماری ها است ، اما این فرایند نیاز به همکاری بسیاری از وزارتخانه ها دارد.

رئیس جمهور سپس به انبار داخلی انبار کالا منتقل شد تا طرح حمایت از حمل و نقل واکسن در فرودگاه اینچئون به فرودگاه اینچئون را توسط معاون رئیس جمهور فرودگاه اینچئون لیم نام سو آزمایش کند.

معاون رئیس جمهور لیم نام سو گفت: “ما در حال آماده سازی تقریباً چهار سناریو برای هر یک از این سه گونه هستیم. ما تمام تلاش خود را برای ارائه پشتیبانی انجام خواهیم داد تا واکسن با مشورت دقیق با ارگان های دولتی به سرعت و با خیال راحت تحویل شود.”

رئیس جمهور مون جائه این سپس به باند فرودگاه که در آن واکسن تجویز شده بود برای نظارت مستقیم بر روند آموزش حمل و نقل واکسن رفت و همچنین شخصاً ترکیب و نقش خط انتقال واکسن را تأیید کرد و برای پاسخگویی به شرایط اضطراری برنامه ریزی کرد.

Jae-dong Um ، مدیر اجرایی کره ایر ، یک ظرف مخصوص ساخته شده ارائه داد و گفت: “با استفاده از باتری ، شارژ الکتریکی ، یخ خشک یا مبردهای خاص می توان دما را برای 4 تا 7 روز حفظ کرد.”

بعلاوه ، ضمن نشان دادن روند زیر ، وی توضیح داد كه: “واكسن Pfizer كه این بار وارد شده است ، باری است كه نیاز به دمای برودتی زیر 70- درجه سانتیگراد دارد ، بنابراین با استفاده از یك ظرف مخصوص حمل و نقل كه از یخ خشك به عنوان مبرد استفاده می شود ، حمل می شود. “

سپس ، بعد از حرکت به بندر بارگیری کامیون ، از روند تحویل بار و سنسور دمای خودرو از طرف جو کیونگ پارک ، رئیس بخش پشتیبانی حمل و نقل مطلع شدم.

پاک جو کیونگ ، رئیس مرکز پشتیبانی حمل و نقل گفت: “یک سنسور دما در خودرو وجود دارد تا بتواند توسط مانیتور دما از صندلی راننده بررسی شود.” Pangyo و به اتاق کنترل اداره پشتیبانی حمل و نقل در Osong. ”

سپس رئیس جمهور مون جه این تیم ضد تروریسم و ​​کماندوی پلیس را تشویق کرد و گفت ، “لطفاً به امنیت توجه کنید و مأموریت خود را به خوبی انجام دهید.”

همانطور که رژه خودرو واکسن با صدای آژیر آژیر حرکت کرد ، رئیس مرکز پشتیبانی حمل و نقل ، پارک جو کیونگ ، توضیح داد: “تمام صحنه هایی که از این طریق حرکت می کنند باید کنترل شوند.”

علاوه بر این ، ستاد پارک گفت: “پس از تمرین امروز ، همانطور که رئیس جمهور گفت ، ما همه تمرینات را با توجه به هر شرایط دوباره انجام خواهیم داد” و گفت: “10 هزار مرکز درمانی ارسال شده به منطقه سبو و به دنبال آن 250 مرکز واکسیناسیون وجود دارد. . ما همچنین همه برنامه ها را برای رسیدن به منطقه و انجام تمرینات با جزئیات تنظیم خواهیم کرد. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.