برای همگرایی در مناطق روستایی ، تولید شده در مناطق روستایی ، یک هدیه سال نو تهیه کنید.

[ad_1]

[세계연합신문 김서윤 기자] وزارت کشاورزی ، غذا و امور روستایی اعلام کرد که نمایشگاه ویژه ای برای محصولات عالی در صنعت انسجام روستایی برگزار می کند تا از کشاورزان مبتلا به تاج تمدید شده 19 در تعطیلات سال نو قمری حمایت کند.

نمایشگاه های آنلاین حدود یک ماه از ساعت 18/1 تا 14/2 در مرکز خرید دفاتر پستی (mall.epost.go.kr) برگزار می شود و در کشور 599 شرکت برای صدور گواهینامه انسجام روستایی شرکت می کنند ، تا 30٪ از حدود 3000 محصولات برای انسجام مناطق روستایی. کوپن های تخفیف دار و فروش آب سیب ، شیرینی های کره ای ، سرکه تخمیر شده و سیب های بهشتی خشک که به عنوان هدیه سال نو محبوب هستند.

نمایشگاه های آفلاین در 10 مکان در Hanaro Mart در سراسر کشور ، 41 فروشگاه آنتن و 2 Beyond Farms ، مراکز خرید ویژه محصولات گواهینامه همگرایی در مناطق روستایی برگزار می شود.

در Nonghyup Hanaro Mart هنگام پرداخت با کارت وابسته با تخفیف 1.28 تا 2.11 می توانید تا 7000 وون برای هر محصول تخفیف بگیرید.

E-Mart ، فروشگاه های بزرگ و مغازه های آنتن دهی در فروشگاه های محلی مواد غذایی ، برای هر شعبه تخفیف برگزار می کنند ، مانند گواهی هدیه از 30،000 تا 50،000 وون و 10 تا 20٪ تخفیف از 22 ژانویه تا 14 فوریه. در فروشگاه Beyond Farm ، واقع در فروشگاه بزرگ شعبه Gwanggyo ، می توانید محصولات دارای گواهینامه را خریداری کنید ، که با دقت انتخاب شده از سراسر کشور از 28 ژانویه تا 11 فوریه با قیمت پایین تا 30 انجام شده است.

□ کیم بو رام ، رئیس بخش صنایع روستایی ، گفت: “این رویداد به عنوان بخشی از طرح حمایت از کشاورزان و مشاغل روستایی مبتلا به کرونا 19 برنامه ریزی شده بود. من این کار را انجام می دهم.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.