برنامه ای برای یک پروژه خدمات عمومی غیرانتفاعی در Gyeongnam-do دریافت شد

[ad_1]

[세계연합신문 이재호] Gyeongsangnam-do در تاریخ 27th اعلام کرد که تصویب “پروژه حمایت از منافع عمومی غیر انتفاعی” را برای اطمینان از فعالیت های داوطلبانه سازمان های غیرانتفاعی خصوصی و حمایت از رشد سازمان منافع عمومی عمومی آغاز خواهد کرد.

از تاریخ ارتباط (26 ، 21 ژانویه) ، هر سازمان غیر انتفاعی ثبت شده در استان گیونگنام می تواند درخواست کند ، و از 27 ژانویه تا 26 فوریه ، بخش اداری دفتر استان گیونگنام می تواند به صورت حضوری بازدید شود یا ارسال شده توسط پست الکترونیکی

پروژه امسال در پنج نوع ادغام اجتماعی ، رفاه اجتماعی ، جامعه مدنی ، بوم شناسی / محیط زیست و امنیت اجتماعی حل شد و فقط یک پروژه در هر گروه قابل اجرا است.

بر اساس نتایج نظرسنجی ، در صورت تعیین هدف پشتیبانی ، حداقل 3 میلیون درآمد کسب شده برای حداکثر 10 میلیون درآمد کسب شده برای هر گروه اعطا می شود. در سال جاری ، در مجموع 350 میلیون وون در اختیار 70-80 سازمان قرار می گیرد.

با حمایت کمیته انتخاب خدمات عمومی ، ▲ اصالت پروژه ▲ تأثیر اقتصاد حل و فصل حل مشکلات اجتماعی و تأمین نیازهای ساکنان ▲ اعتبار بودجه برنامه و میزان بار خود ▲ نتایج ارزیابی پروژه های سال گذشته تخصص تخصص سازمان و مسئولیت و اخیراً با بررسی عملکرد فعالیتهای منافع عمومی و غیره تعیین می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *