بزرگترین مراسم توافق سرمایه گذاری جهان برای 48 تریلیون مزارع بادی دریایی

[ad_1]

[세계연합신문 김동근 기자] مراسم توافق سرمایه گذاری برای ساخت بزرگترین مزرعه بادی دریایی 48 تریلیون در جهان امروز در Sinan-gun ، Zhelam-do برگزار شد

رئیس جمهور مون جائه این برای تبریک و تشویق مقامات درگیر در توافق نامه سرمایه گذاری ، از جمله نمایندگان کارگر ، دولت ، غیرنظامی و جونگ در منطقه جئونام ، در این جلسه شرکت کرد. توافقنامه برنده “مشاغل از نوع یونام” نیز در رویداد امروز امضا شد.

این برنامه دهمین بازدید سایت از New Deal کره است که در ژوئن گذشته آغاز شد و اولین تور New Deal متعادل در منطقه است.

Shinan ، جایی که امروز مراسم توافق نامه در آن برگزار شد ، دارای پتانسیل بسیار خوبی برای انرژی باد دریایی است ، و پروژه های منجر به توافق جدید منطقه ای متعادل و Green New Deal ، محورهای اصلی نسخه کره ای New Deal ، با ایجاد بزرگترین مزرعه بادی دریایی در جهان است.

پروژه نیروگاه بادی دریایی Shinan پروژه ای برای ساخت بزرگترین نیروگاه بادی دریایی جهان با مقیاس 8.2 گیگاوات است که شرکت های خصوصی برق مانند KEPCO ، SK E&S و Hanwha E&C ، تولیدکنندگان بادی دریایی مانند صنایع سنگین Doosan ، CS Wind و سامانگ M&T.

رئیس جمهور مون جه این در یک سخنرانی تبریک گفت: “ما بسیار خوشحالیم که خبر خوبی را به افرادی که از ویروس کرونا خسته شده اند منتقل می کنیم. 8.2 گیگاوات برق تولید شده در اینجا معادل تولید انرژی شش نیروی هسته ای جدید کره است. گیاهان و همه خانوارهای سئول و اینچئون از آن استفاده خواهند کرد. “مقدار زیادی قابل تولید است.”

وی سپس تأکید کرد که تأثیر اقتصادی بسیار زیاد است ، با سرمایه گذاری 48.5 تریلیون بوی بد و 120،000 شغل ایجاد شده تا سال 2030.

در همان زمان ، وی با ابراز تشکر از همه دست اندرکاران ، گفت: “این امر ما را واداشته است تا انتقال به انرژی سبز را تسریع کرده و با قوت بیشتری به سمت خنثی سازی کربن حرکت کنیم.”

رئیس جمهور همچنین گفت: “نکته اصلی این است که مردم محلی مستقیماً در این پروژه دخیل هستند” ، در رابطه با قرارداد سودآوری ، که برای اولین بار در سال جاری امضا شد. “با یک مدل سودآور کار ، ساکنین سهام دارند و سود توزیع می کنند. شما آن را دریافت خواهید کرد. ”

علاوه بر این ، وی گفت: “این یک” مستمری باد در خارج از کشور “است که به مردم محلی برای زندگی پرداخت می شود.” “کالاها و خدمات مورد نیاز برای تولید تجهیزات انرژی بادی از طریق تعاونی های تشکیل شده توسط ساکنان تأمین می شود.”

به همین منظور ، رئیس جمهور قول داد: “ما با قرار دادن تمرکز” نسخه کره ای معامله جدید “بر” معامله متعادل منطقه ای “، ما به طور فعال از نوآوری های مالی ، مالی و نظارتی پشتیبانی خواهیم کرد.

انرژی باد فراساحل جهانی هر ساله تقریباً 30 درصد در حال رشد است و ما اشاره می کنیم که این سه کشور دارای پتانسیل بی پایان انرژی باد دریایی در دریا هستند. “ما برای حمایت از 5 مزرعه برتر بادی دریایی تا سال 2030 از حمایت لازم دریغ نخواهیم کرد.”

به دنبال خوشامدگویی رئیس جمهور ، گزارش مدیر Jeollanam-do مدیر كیم یانگ-روك در مورد استراتژی Jeonnam New Deal ادامه یافت.

کیم یانگ-راک ، فرماندار استان جئونام قول داده است که یک جامعه گرم و فراگیر ایجاد کند که با یک معامله سبز ، دیجیتال و انسانی شغل ایجاد کند ، و گفت: “ما با استفاده از نقاط قوت جئونام به عنوان تمیز ، تمیز ، با جدیت از New Jeans به سبک Jeonnam تبلیغ خواهیم کرد. منابع و بهترین منابع انرژی تجدید پذیر و منابع هیدروژن در کشور.

سپس اعلامیه طرح سرمایه گذاری خصوصی برای انرژی باد دریایی اعلام شد.

مدیر عامل شرکت Hanwha E&C چوی کوانگ هو گفت: “پیش بینی می شود در مجموع 2.4 تریلیون بوی بد برای حدود 9000 نفر اشتغال ایجاد کند. این پروژه یک مشارکت سودآور با ماهیگیران ، ساکنان و مشاغل محلی و استعدادها برای ایجاد بهبود اقتصادی است.”

جئونگ یئون این ، مدیر عامل صنایع سنگین و ساختمانی دوسان گفت: “ما قصد داریم اکوسیستم صنعت انرژی باد را توسعه دهیم تا بتواند در کره مستقر شود. به ویژه ، ما یک سیستم تحقیق و توسعه در تحقیق و صنعت ، ما با احیای اقتصاد محلی ، شرکتهای کوچک و متوسط ​​و ایجاد اشتغال را ارتقا می دهیم. ”

پس از مراسم امضای توافق نامه برنده از نوع ینام ، رئیس جمهور مون جائه این به همراه دانشجویان دانشگاه دریایی Mokpo ، دانشجویان دبیرستان ینام و عموم مردم در پل Imja 2 گشت و گذار کرد.

جئونام کیم یونگ-راک ، فرماندار استان ، با یک هیئت مدیره وضعیت ، پروژه مزرعه بادی دریایی را توضیح داد و رئیس جمهور تماس گرفت: “از آنجا که دولت مرکزی همه کارها را برای پشتیبانی اداری انجام می دهد ، دولت محلی باید توافق نامه های مختلفی را با ماهیگیران منعقد کند.”

دانش آموزانی که با آنها بودند ابراز امیدواری کردند که بتوانند بسیاری از استعدادهای محلی را انتخاب کنند و رئیس جمهور توضیح داد که این پروژه از اهمیت بالایی برخوردار است ، زیرا فرصتی برای جهش اقتصادی همراه با خنثی سازی کربن است.

مراسم توافق تحت اقدامات عمیق قرنطینه ای مانند ضدعفونی کردن دست ، نصب دستگاه های تشخیص تب و استقرار پرسنل قرنطینه ، با توجه به اوضاع قرنطینه ناشی از تاج 19 ، باعث کاهش تعداد شرکت کنندگان در محل شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.