بسیاری از کودکان آمریکایی با نوع دلتا آلوده هستند ، متخصصان پزشکی چه می گویند؟ | جهان

[ad_1]

دکتر پل افیت ، مدیر مرکز آموزش ایمن سازی آمریکا می گوید: “نوع دلتا مسری تر است. به همین دلیل موارد بیشتری از این نوع در کودکان وجود دارد.”
با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC) ، نوع دلتا بیش از دو برابر انواع قبلی مسری است. از آنجا که کودکان واکسینه نشده اند ، در معرض خطر بیشتری برای ابتلا به ویروس قرار دارند.

بنابراین جهش دلتا چگونه در بدن کودکان کار می کند؟

بسیاری از کودکان آمریکایی با نوع دلتا آلوده هستند ، متخصصان پزشکی چه می گویند؟  - 1. عکس

داده ها نشان می دهد که دلتا ممکن است بیش از نسخه های قبلی روی کودکان تأثیر بگذارد.

علامت

هنوز زود است به این نتیجه برسیم که آیا تفاوت قابل توجهی در علائم بین انواع دیگر کووید -19 و دلتا وجود دارد یا خیر.

به گفته دانشکده پزشکی ییل ، ​​علائمی مانند سرفه و از دست دادن حس بویایی در عفونت نوع دلتا کمتر دیده می شود. در همین حال ، افراد مبتلا به این نوع اغلب سردرد ، گلودرد ، آبریزش بینی و تب دارند.

دکتر مایکل گروسو ، مدیر پزشکی و رئیس اطفال در بیمارستان هانتینگلون در نورثول هلتون ، می گوید: “شایع ترین علائم در کودکان و نوجوانان تب و سرفه است. علائم بینی ، گوارشی یا بثورات بسیار کمتر رایج است.”

پیش از این ، اکثر کودکان مبتلا به کووید -19 هیچ علامتی نداشتند. با این حال ، نوع دلتا ممکن است علائم بیشتری را در کودکان بیشتر از قبل ایجاد کند.

گروسو گفت: “آیا این یک گزینه است ، والدین باید از بیماریهای دیگر ناشی از کووید -19 در کودکان مطلع باشند.”

به گفته مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها ، یکی از بیماری های جدی که شایان توجه است سندرم التهابی چند سیستمیک در کودکان (MIS-C) است.

گروس گفت: “MIS-C ، یک عارضه غیرمعمول جدی کووید -19 ، چند هفته پس از عفونت اولیه آغاز می شود.”

علائم MIS-C عبارتند از: درد معده ، خونریزی چشم ، درد یا گرفتگی قفسه سینه ، اسهال ، خستگی ، سردرد ، فشار خون پایین ، گردن درد ، بثورات ، استفراغ.

چه زمانی آزمایش کووید -19 برای کودکان انجام می شود؟

به گفته Paul A. Ofit ، متخصص اطفال آمریکایی متخصص در بیماریهای عفونی ، لازم است وقتی کودکان علائم بیماری تنفسی فوقانی را نشان می دهند ، آزمایش شود. نوزادانی که تست کووید -19 مثبت دارند باید تا زمانی که دیگر هیچ علامتی را نشان ندهند ، منزوی شوند.

دکتر گروسو گفت: “اگر کودکی مبتلا به کووید -19 مثبت است اما به اندازه کافی سالم است و مجبور نیست در بیمارستان بستری شود ، والدین باید مراقب مشکلات تنفسی ، میزان آبی که کودک می نوشد و به ویژه ظاهر آن باشند.”

همچنین باید در خانه ماسک بزنید و پنجره ها را برای تهویه باز کنید. در صورت امکان ، بیمار باید از حمام جداگانه استفاده کند.

بسیاری از کودکان آمریکایی با نوع دلتا آلوده هستند ، متخصصان پزشکی چه می گویند؟  - عکس 2

برنامه تلفن همراه برای آزمایش Covid-19 در تگزاس ، ایالات متحده.

چه زمانی کودکان باید واکسن کووید -19 را دریافت کنند؟

آزمایشات بالینی واکسن Covid-19 در کودکان هنوز برای بررسی مکانیسم عمل و همچنین ایمنی و دوز مناسب برای کودکان ادامه دارد.
فایزر به CNN گفت که مطالعه واکسن Pfizer & BioNTech بر روی بیش از 4600 کودک در سه گروه سنی انجام شد و انتظار می رود داده ها در ماه سپتامبر منتشر شود. در همین حال ، مطالعه مدرن بر روی بیش از 4600 کودک در سه گروه سنی انجام شد. 6700 کودک[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.