بندر Mokpo Pocar ، عملیات مستقل موقت

[ad_1]

[세계연합신문 한준수 기자] موکپو بندر پوکار قرار است در راستای تمدید مرحله دوم فاصله اجتماعی توسط دولت برای دو هفته آینده (1. 18 18. 1. 31) موقتاً کار کند.

توافق نامه بهره برداری از بندر Mokpo Port Pocar پیش بینی می کند که تجارت به طور منظم انجام می شود ، به استثنای هشدارهای ویژه هواشناسی ، اما به طور فعال در فاصله اجتماعی اخیر کرونا 19 و اقدامات ویژه برای تقویت قرنطینه در پایان سال و تعطیلات سال نو شرکت می کند. برای کاهش خطرات و اضطراب برای مدت محدودی به صورت خودمختار کار می کند.

پیش از این بندر موکپو و پوچا از 30 دسامبر سال گذشته تا 3 ژانویه سال جاری تعطیلی موقت را برای مقابله با مرحله دوم فاصله اجتماعی برگزار کرد. از آن زمان ، با توجه به ادامه گسترش فاصله اجتماعی ، عملیات مستقل از چهارم تا هفدهم با تصمیم شورای عملیاتی گانچا انجام شده است.

از زمان افتتاح آن در ژوئن سال گذشته ، به لطف مناظر و نمایش های دریایی Mokpo و کوه یودال ، Mokpo Port Pocha خود را به عنوان یک جاذبه توریستی معرفی کرد.

با این وجود ، بندر موکپو از توسعه کافی برخوردار است ، از جمله اینکه می تواند با یک نگاه طبیعت زیبا را تصرف کند و مجبور به پرداخت اجاره نیست ، بنابراین شهر و شورای شهر برای غلبه بر اوقات دشوار در کنار هم قرار گرفته اند كمبود امكانات ، تبليغات و عمليات براي آماده سازي براي پس از تاج تاكنون 19 برنامه ريزي شده است كه مكمل يك مقصد توريستي نمايشگاه در Mokpo باشد ، يك بندر عاشقانه.

از طرف دیگر ، مدت زمان توافق نامه خدمات اپراتور تپانچه از تاریخ باز کردن تپانچه تا 13 فوریه سال جاری است و سالانه تمدید می شود تا حداکثر سه سال کار را تضمین کند.

اگر دوره توافق دوم در ماه فوریه تمدید شود ، Mokpo City قصد دارد با جستجوی راه هایی برای فعال کردن Mokpo Port Pocha ، فعالانه تلاش کند تا فروش خود را افزایش دهد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *