بنیاد تحقیقات تخمیر تخمیر ساچئون موافقت نامه توسعه فناوری بیوفیلم را برای کاهش بوی بد در دام ها امضا کرد

[ad_1]

[세계연합신문 이재호] بنیاد تحقیقات تخمیر میکروبی زیست محیطی ساچئون ، با حمایت مالی و حمایت مالی Sacheon si ، در حال توسعه “فناوری حذف بیوفیلم” است که منبع اصلی بوی حیوانات دام است و از تولید کمپوست با کیفیت بالا جلوگیری می کند.

بنیاد تحقیقات تخمیر میکروارگانیسم ها در Sacheon City توافق نامه ای برای توسعه فناوری کاهش بو با استفاده از میکروارگانیسم ها برای آب آشامیدنی دام را با GL Bio ، یک شرکت پیشرو در توسعه استفاده از میکروب ها ، در دفتر 27 بنیاد امضا کرد.

فناوری توسعه یافته از طریق این توافق نامه ، فناوری حذف بیوفیلم (بیوفیلم) تولید شده توسط آب آشامیدنی و پاشش میکروارگانیسم های حیوانات با کمک میکروارگانیسم های نماینده در شهر ساچئون است.

انتظار می رود که ساچئون سیتی با توسعه فن آوری های با استفاده از فن آوری های میکروبی یکپارچه (پروبیوتیک ها ، آب آشامیدنی ، پاشش و مشق شب) ، در افزایش درآمد کشاورزان ، همراه با کاهش بوی دام ، بهبود کارایی خوراک و بهبود بلوغ کمپوست ، سهم بسزایی داشته باشد.

بنیاد تخمیر میکروبی قصد دارد به عنوان یک برج کنترل برای تحقیقات تخمیر میکروبی به عنوان بنیادی برای حمایت از بودجه و حمایت مالی از شهر ساچئون برای ترویج سیاست هایی که به بهبود کشاورزی ، غذا ، محیط زیست و بهداشت کمک می کند ، خدمت کند.

یک مقام مسئول از بنیاد تحقیقات تخمیر میکروارگانیسم سازگار با محیط زیست Sacheon City گفت: “با این توافق نامه ، ما نه تنها شکایات مربوط به بو را با کاهش بوی حیوانات دام کاهش می دهیم و هم در آینده بازده خوراک را بهبود می بخشیم ، بلکه روش های زیست محیطی برای گردش کشاورزی را نیز توسعه خواهیم داد. با تولید کمپوست با کیفیت بالا ، به بهبود کیفیت محصولات حیوانی و تولید محصولات حیوانی ایمن کمک می کند. من قصد دارم بیرون بروم “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *