بنیاد توسعه مدیریت کار ، ارائه یکپارچه تجارت آنلاین

[ad_1]

[세계연합신문 김서윤 기자] بنیاد توسعه مدیریت کار اعلام کرده است که برای همگام شدن با تأثیر کرونا 19 و روند غیر حضوری ، بنیاد تجارت یکپارچه بنیاد را در سال 2021 به صورت غیرحضوری انجام خواهد داد.

این جلسه توجیهی به منظور افزایش دسترسی شرکتها و مشتریانی که به دلیل محدودیت زمانی و مکانی با شرکت در جلسه توجیهی مشکلی ندارند ، با در نظر گرفتن مراحل جلوگیری از گسترش کرونا 19 و فاصله اجتماعی ارتقا یافت.

این جلسه توجیهی از ساعت 15:00 در تاریخ 4 فوریه پخش می شود و به صورت تماشای فیلم های آنلاین تقسیم شده به بخش های اصلی بنیاد مانند کار سودآور در مدیریت کار ، نوآوری در محل کار ، مشاغل در میانسالی ، بین المللی است. همکاری کارگری و تبعیض شغلی.

فیلم تولید را می توانید در هر زمان در کانال و پیام های موجود در وب سایت بنیاد مدیریت کار بررسی کنید و شرکت کنندگان با اظهارنظر در مورد س questionsال ها س questionsال می کنند و به آنها پاسخ می دهند.

علاوه بر این ، مواد مربوط به جلسه اطلاعات را می توان به عنوان پرونده PDF در اطلاعیه موجود در وب سایت بنیاد بارگیری کرد.

دبیرکل یونگ هیونگ وو گفت: “این روش توجیهی آنلاین ممکن است کمی ناآشنا و ناخوشایند باشد ، اما با استفاده از مزایای آنلاین ، بدون محدودیت زمانی و مکانی قادر به برقراری ارتباط با مشتریان بیشتری خواهیم بود.” بنابراین ، ادامه بررسی روش های ارائه موثر اطلاعات تجاری به بنیاد. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.