بنیاد توسعه منابع انسانی Hwaseong City Songrin Eumteo ، ساخت یک استودیوی رسانه ای را به اشتراک گذاشت

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] بنیاد توسعه منابع انسانی Hwaseong (مدیر عامل شرکت Kim Tae-ho) Songlin Eumteo اعلام کرد که یک استودیوی رسانه ای مشترک در Songlin Eumteo ساخته است تا توانایی شهروندان Hwaseong را در استفاده از رسانه و تحقق ارزش های مشترک از طریق رسانه ها بهبود بخشد.

استودیوی رسانه ای مشترک Songrin Eumteo از کلاس فرهنگی موجود Songrin Eumteo تبدیل شده است و از 4 استودیوی مشترک و 3 اتاق رسانه واحد تشکیل شده است. با انعکاس علاقه زیاد اجتماعی به رسانه های یک نفره ، استودیوی مشترک می تواند با استفاده از سه مفهوم مختلف فیلمبرداری کند و اتاق رسانه ای یک نفره به هر کسی اجازه می دهد تا به راحتی YouTube را از یک شخص پخش کند.

Songrin Eumteo قصد دارد تجارب متنوع رسانه ای و برنامه های آموزشی را با استفاده از امکانات مدیریت کند و قصد دارد از شهروندان برای استفاده آزاد از استودیوهای رسانه ای مشترکاً آزاد از طریق اجاره در آینده پشتیبانی کند.

کیم مو وونگ ، رئیس مرکز ، Song Lin Eum-theo ، گفت: “یک سیستم نزدیک سازی چهره به چهره / بدون چهره که می تواند با ایجاد یک رسانه مشترک دوران پس از تاج را به نام و در واقعیت هدایت کند استودیو ، همراه با بستر آنلاین و محتوای ایجاد شده در سال 2020 (کانال YouTube Songrin TV) ، آمدم تا برای آن آماده شوم. “

در همین حال ، Songrin Eumteo قصد دارد با برنامه های مختلف پشتیبانی آنلاین آموزشی که در پاسخ به Corona 19 در حال انجام نیست ، کار کند. برای اطلاعات بیشتر ، به وب سایت بنیاد توسعه منابع انسانی Hwaseong City و Songrin Eumteo SNS مراجعه کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *