بنیاد خانواده زنان گیونگی دو ، “باید روندهای ازدواج و طلاق را در سیاست های حمایت از چند فرهنگی منعکس کند”

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] بنیاد خانواده زنان Gyeonggi-do تحلیلی از روند چندفرهنگی ازدواج و روند ازدواج Gyeonggi-do را منتشر می کند تا تغییرات در ازدواج های چند فرهنگی و روند طلاق را بررسی کند و تشخیص دهد آیا خانواده های چند فرهنگی می توانند به عنوان یک فرم خانوادگی جهانی در جامعه ما باقی بمانند یا خیر. در آینده.

براساس این گزارش ، سهم ازدواج های چند فرهنگی در گیونگی-دو نسبت به کل کشور طی 10 سال گذشته به تدریج افزایش یافته است و تا سال 2019 به 27.9 درصد رسیده است. از 8115 در 2010 به 5،720 در 2015 کاهش یافت ، سپس به افزایش تبدیل شد و در سال 2019 به 6،905 گزارش شد.

در نتیجه بررسی سهم ازدواج های چند فرهنگی در مقایسه با تعداد کل ازدواج در استان ، از 10.1٪ در 2010 به 7.6٪ در 2015 کاهش یافته و سپس دوباره بهبود یافته و به 10.8 رسیده است در سال 2019 ، کمی بالاتر از سهم ملی (10.3). این امر با کاهش تعداد کل ازدواج ها مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت ، در حالی که ازدواج های چند فرهنگی در تمایل به جلوگیری از ازدواج افزایش یافت.

همچنین ، تابعیت همسران خارجی در ازدواج های چند فرهنگی بالاترین بود – 32.4٪ ، پس از چین (26.3٪) و تایلند (11.4٪). ملیت همسران خارجی چین (32.0٪) و پس از آن ایالات متحده و ویتنام است. سهم ازدواج های چند فرهنگی در استان ها در شهرهای Dongducheon (1/18٪) ، Pocheon City (6/17٪) و Siheung City (2/15٪) زیاد بود.

در همین حال ، طلاق چند فرهنگی طی 10 سال گذشته به تدریج در حال کاهش بوده است ، و این نشان دهنده تمایل به بازتاب ثبات خانواده های چند فرهنگی است. در مورد Gyeonggi-do ، طلاق چند فرهنگی در حال کاهش است ، اما 9.5 درصد است که بالاتر از 8.9 درصد در سراسر کشور است. سهم طلاق های چند فرهنگی در گیونگی دو نسبت به کل کشور دائماً در حال افزایش است و در حال حاضر 28.1 درصد است.

در میان موارد طلاق چند فرهنگی ، نیمی از تابعیت همسر چین است (2/50 درصد) و پس از آن ویتنام و فیلیپین قرار دارند. به تفکیک مناطق ، تعداد طلاق های چند فرهنگی در انسان سی بیشترین است – 265 مورد ، به دنبال آن سوون سی و بوچئون سی.

در این نتایج آمده است ، در نتیجه این نتایج ، ازدواج ها و طلاق های چندفرهنگی به ترتیب 10٪ و 8-9٪ کل ازدواج ها و طلاق ها را پشتیبانی می کند ، این نشان می دهد ازدواج ها و طلاق ها روند اجتماعی خاصی دارند.

همکار ارشد تحقیقات کیم یانگ او ، مدیر این مطالعه ، گفت: “خانواده های چند فرهنگی که طلاق را تجربه کرده اند احتمالاً از نظر اقتصادی آسیب پذیرتر هستند و به دلیل طلاق والدینشان ، می توانند در محافظت از کودکان در برابر خانواده های چند فرهنگی از مشکلات برخوردار شوند. “ما به سیاستی نیاز داریم که واقعیت آنها را پشتیبانی و درک کند.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *