بنیاد سرامیک کره ، مجموعه باز برای مرکز خرید K-Ceramic (سرامیک)

[ad_1]

مرکز خرید K-Ceramic

[세계연합신문 김서윤 기자] بنیاد سرامیک کره در تاریخ چهارم اعلام کرد که به طور آشکار شرکت هایی را برای ورود به مرکز خرید آنلاین سرامیک K-Ceramic استخدام می کند.

مرکز خرید ‘K-Ceramic’ یک پلت فرم خرید سرامیک است که در داخل پلت فرم تجارت آنلاین سرامیک (k-ceramic.com) فعالیت می کند ، که سال گذشته برای تقویت رقابت بازار سرامیک ایجاد شده است. این به عنوان یک بازار آزاد عمل می کند که در آن شرکت های فروشگاهی اطلاعات محصول را مستقیماً بارگذاری و مدیریت می کنند و بنیاد از بازاریابی به عنوان تبلیغ محصولات فروخته شده پشتیبانی خواهد کرد.

هر کسی که سرامیک و محصولات مرتبط با سرامیک را که می تواند به طور مداوم به عنوان یک سفالگر ثبت شده یا دارنده پروانه کسب و کار مرتبط با سرامیک تولید شود ، تولید و فروش می کند ، می تواند برای صلاحیت ورود درخواست کند.

درخواست ها را می توان از طریق ایمیل با مدارک لازم مانند فرم درخواست و کارت ثبت نام کسب و کار تا تاریخ 28 ام انجام داد. اطلاعات مربوط به مدیر مرکز ، مانند شماره شناسایی فردی ، پس از تأیید در اختیار شرکت های منتخب قرار می گیرد و اطلاعات مرتبط مانند عکس محصول و اطلاعات قیمت گذاری می توانند به طور مستقیم ثبت و مدیریت شوند.

به طور خاص ، شرکت های منتخب برای این مسابقه تا پایان سال جاری از پرداخت هزینه های مشارکت معاف هستند و از بازاریابی داخلی مانند ارتباط با بازارهای معروف داخلی ، رویدادهای مشتری و تبلیغات بازاریابی آنلاین برای محصولات معرفی شده پشتیبانی می کنند. علاوه بر این ، بازاریابی خارجی با ارائه محصولات به بیش از 10 هزار شرکت (خریدار) در 24 کشور از جمله آمریکا ، ویتنام و چین از طریق نمایندگان خارجی و همچنین پشتیبانی از ورود به مراکز خرید بزرگ خارجی ، پشتیبانی خواهد شد.

آدرس وب سایت مرکز خرید K-Ceramic’s’shop.k-ceramic.com است و اطلاعات دقیق مربوط به درخواست پذیرش را می توان در وب سایت بنیاد یافت.

چوی یون ، مدیرعامل بنیاد سرامیک کره گفت: مرکز خرید K-Ceramic Mall به منظور بهبود فضای توزیع صنعت سرامیک و تقویت رقابت بازار سرامیک طراحی شده است.

در همین حال ، در حال حاضر 35 شرکت در مرکز خرید K-Ceramic فعالیت دارند که 224 مورد مانند سرامیک ، کالاهای کوچک و لوازم جانبی را به فروش می رسانند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.