بنیاد فرهنگی شهر هواسئونگ ، مسابقه برنامه احیای پارک هنری جبودو

[ad_1]

[세계연합신문 김도형 기자] بنیاد فرهنگی شهر هواسئونگ (مدیر اجرایی ، برنده یونگ لی) یک مسابقه برنامه برای احیای فرهنگ و هنرهای محلی برگزار می کند که از 1 تا 15 فوریه در Art Park Jebudo مستقر است.

پارک هنری جبودو (190-2 ، Jeburi-ri ، Seosin-myeon ، Hwaseong-si) یک مجسمه کانتینر منحصر به فرد در جزیره جبودو است که روزی دو بار افتتاح می شود. بنیاد فرهنگی شهر هواسئونگ یک برنامه فرهنگی و هنری ایجاد می کند که هنرمندان و ساکنان سالن را به هم متصل می کند و جامعه ساکنان اطراف این فضا را احیا می کند.

گروه ها یا افراد منتخب برنامه های طبیعت ، فرهنگ و منابع دریایی را از ماه مارس تا دسامبر با مجموع 40 میلیون وون اجرا می کنند و روند و نتایج بازدید گردشگران از جزیره جبو را در قالب نمایشگاه نشان می دهند.

دوره مسابقه از 1 تا 15 فوریه است و درخواست ها را می توان از طریق ایمیل تا 15 ام ارسال کرد. اطلاعات دقیق و بارگیری فرم درخواست را می توان در تابلوی اعلانات پیشنهادات عمومی در وب سایت بنیاد فرهنگی شهر Hwaseong یافت.

یکی از کارمندان بنیاد فرهنگی شهر هواسئونگ گفت: از طریق این مسابقه ، ما از ساکنان و بازدیدکنندگان حمایت خواهیم کرد تا از برنامه های زیبای دریای غرب و هنرهای فرهنگی در پارک هنری جبودو لذت ببرند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.