بنیاد فرهنگی چنگچون شهروندان پروژه شهر فرهنگی را هدایت می کند و پروژه فرهنگی 2021 را با جدیت آغاز کرده است

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] بنیاد فرهنگی چنگچون از 15 تا 26 فوریه 10 بار “فرهنگسرای شهر فرهنگی 2021: نمایشگاه” را در فرهنگسرای زندگی آرسوپ برگزار می کند. این جلسه توجیهی زمانی است که می توان پروژه توسعه شهر فرهنگی چنگچون را با جزئیات بیشتر به شهروندان توضیح داد و کارمندان مرکز فرهنگی شهری به عنوان “مفسر” برای هدایت مستقیم پروژه ظاهر می شوند.

شهر چنگچون در ژانویه توسط وزارت فرهنگ ، ورزش و جهانگردی به عنوان دومین شهر فرهنگی قانونی شناخته شد و در مدت 5 سال بودجه کل 19.8 میلیارد درآمد کسب شده (9.9 میلیارد درآمد در دولت و 9.9 میلیارد هزینه محلی) امسال. در طول جلسه توجیهی ، چشم اندازها ، اهداف و برنامه های تجاری ویژه برنامه 5 ساله برای توسعه شهر فرهنگی با شهروندان به اشتراک گذاشته می شود (در مجموع 20 پروژه در 5 منطقه).

هی جونگ کیم ، دبیرکل بنیاد فرهنگی چنچنگ گفت: “من شخصاً احساس می کنم که علاقه و کنجکاوی شهروندان در تعریف یک شهر فرهنگی در حال افزایش است.” من این کار را خواهم کرد. “

از طرف دیگر ، از ماه مارس ، اگر جامعه ای متشکل از پنج شهروند یا بیشتر باشد ، کارمندان مرکز فرهنگی شهری به جلسه توجیهی می روند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *