بنیاد Daegu Chubu ، مجوز تولید نرم افزار برنامه ریزی جراحی ستون فقرات

[ad_1]

تیمی از تجهیزات پزشکی سیستمیک ، بنیاد Cheombok

[세계연합신문 조희동 기자] نرم افزار برنامه ریزی جراحی ستون فقرات ، که توسط بنیاد ارتقا Industry صنعت پزشکی Daegu-Gyeongbuk تولید شده است ، گواهی تولید دستگاه های پزشکی را دریافت کرده است. این بنیاد نرم افزار شبیه سازی را توسعه داده است که می تواند قبل از جراحی با بازسازی تصاویر سه بعدی بر اساس تصاویر پزشکی مانند CT ، یک روش جراحی دقیق را برنامه ریزی کند. پیش بینی می شود که اگر عملیات واقعی پس از شبیه سازی با استفاده از نرم افزار توسعه یافته توسط بنیاد انجام شود ، زمان کار کوتاه شده و احتمال قرارگیری دقیق سلول بر روی دیسک افزایش می یابد. این بنیاد قصد دارد این فناوری را با نرم افزارهای معتبر به شرکت ها منتقل کند.

بنیاد توسعه دستگاه های پزشکی پیشرفته بنیاد دستگاه های پزشکی بنیادی (مدیر مرکز جونگ وون کیم) سال گذشته نرم افزار برنامه ریزی جراحی ستون فقرات را توسعه داد. این فناوری از طریق “برنامه ریزی هوشمند جراحی شخصی و توسعه راه حلی برای مراقبت های بعد از عمل با استفاده از بازسازی سه بعدی تصاویر و سیگنال های بیومتریک” پروژه خوشه نوآوری ملی وزارت تجارت ، صنعت و انرژی توسعه یافته است. نام SW “Spine Surgical Planner” است. با حمایت محقق ارشد Jae-beom Son of Team Medical System Team و محقق ارشد Eui-seong Eui-seong ، مدیر پروژه ، محقق ارشد Jeong Yoo-so ، محقق Song Chan-ho و Moon Hyo-jeong فناوری اصلی را توسعه دادند. فناوری های اصلی که آنها توسعه دادند فناوری بازسازی تصویر سه بعدی و نرم افزار شبیه سازی جراحی مجازی بود و در تاریخ 3 ، 20 دسامبر ، آنها گواهی ساخت دستگاه پزشکی را برای “مورد نرم افزار برنامه ریزی تصویربرداری پزشکی” دریافت کردند.

این نرم افزار توسعه یافته به صورت سه بعدی بازسازی می شود و فقط ناحیه ستون فقرات را بر اساس تصاویر پزشکی مانند CT بیمار تقسیم می کند. بر اساس تصویر سه بعدی بازسازی شده ، می توان موقعیت خوبی را برای قرار دادن یک سلول با سنجاق قرار داده شده در ستون فقرات بررسی کرد و ارتفاع مطلوب را شبیه سازی کرد.

علاوه بر این ، می توان عمق یا زاویه “پیچ پدیکل” را برای ثابت کردن ستون فقرات در بالا ، پایین ، چپ و راست تغییر داد تا یک برنامه جراحی ایجاد کند. اگر زمان عمل به دلیل شکل غیرمنتظره استخوان یا قرار گرفتن عصب در حالت باز به تأخیر بیفتد ، با افزایش زمان عمل و همجوشی مشکل میزان انتقال خون افزایش می یابد. پیش بینی می شود با استفاده از نرم افزار توسعه یافته خطر جراحی را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

علاوه بر این ، برای بهبود مهارت های خود و برنامه ریزی جراحی در حین انجام جراحی شبیه سازی شده ، به متخصصانی که تجربه جراحی دیسک را ندارند کمک بزرگی خواهد شد. به طور خاص ، این نرم افزار بدون نیاز به استفاده از ارتباطات جداگانه شبکه ، شبیه سازی جراحی شبیه سازی شده را بر اساس اطلاعات تصویر CT انجام می دهد.

این گواهینامه تولید از این جهت قابل توجه است که نیازهای بیمارستان ها و شرکت ها را شناسایی کرده و برای فناوری هایی که بنیاد می تواند پشتیبانی کند تحقیق و توسعه و صدور گواهینامه تولید را انجام می دهد. مرکز پشتیبانی پیشرفته توسعه تجهیزات پزشکی بنیاد از اخذ گواهینامه GMP (روش ساخت خوب) برای تجهیزات پزشکی پشتیبانی می کند. حتی اگر یک فناوری توسعه یافته باشد ، در صورت عدم تأیید ، نمی توان آن را تجاری کرد ، بنابراین بنیاد قصد دارد پشتیبانی فنی را که همزمان با توسعه و صدور گواهینامه ادامه دارد ، به طور مداوم افزایش دهد.

کیم جونگ اون ، رئیس مرکز پشتیبانی تجهیزات پیشرفته پزشکی ، گفت: “ما هنگام اجرای کارهای دولتی ، نرم افزار خوب برنامه ریزی جراحی سه بعدی ایجاد کردیم. براساس آژانس بیمه سلامت ملی ، در طی پنج سال تعداد بیماران مبتلا به دیسک گردن نیز 10 درصد افزایش یافته است. ما معتقدیم که SW بنیاد به افزایش موفقیت جراحی دیسک کمک می کند. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *