به دلیل حکم آقای ترامپ ، شورشیان کاپیتول می توانند 10 سال زندان داشته باشند

[ad_1]

در 7 ژوئیه ، دادستان سرپرست دادگستری جفری روزن اعلام کرد که افرادی که مسئول شورش های کاپیتول هستند “نتایج کامل اقدامات خود را بر اساس این قانون دارند.”

وی افزود: “دادستان های ما و مأموران ویژه و بازرسان پلیس کاپیتول ، FBI ، ATF ، اداره پلیس متروپولیتن تمام شب کار می کنند ، برای جمع آوری مدارک ، شناسایی متخلفان و اتهامات فدرال در صورت اثبات به مردم می پیوندند.” روزن
بر اساس یک مصوبه اجرایی که او در میان موج امضا امضا کرد ، حامیان رئیس جمهور ترامپ ، که به کاپیتول حمله کردند ، ممکن است به اتهام “آسیب رساندن به دارایی های فدرال” تا 10 سال زندان محکوم شوند. تبعیض علیه نژادپرستی در سال 2020 اتفاق می افتد.
به دلیل حکم آقای ترامپ ، شورشیان کاپیتول می تواند 10 سال زندان دریافت کند - عکس 1
در ژوئن سال 2020 ، رئیس جمهور ترامپ گفت که می خواهد کسانی که تخریب شده اند یا سعی در خرابکاری در بناهای تاریخی فدرال دارند ، 10 سال حبس بگیرند.
آقای ترامپ شخصاً پس از امضای این فرمان در 26 ژوئن در توییتر خود پست کرد: “سالها زندان برای اقدامات غیرقانونی علیه ملت بزرگ!”

علاوه بر این ، همچنین اعلام شد که این مصوبه بلافاصله لازم الاجرا می شود و می تواند برای “از بین بردن اقدامات مخرب یا مخربی که به صورت عطف به ماسبق اتفاق افتاده اند” استفاده شود. بدون استثنا! “.

“FBI به دنبال اطلاعاتی برای کمک به شناسایی افرادی است که به طور فعال در تحریک خشونت در واشنگتن دی سی نقش دارند. “اگر شاهد اعمال خشونت غیرقانونی هستیم ، خواستار ارائه اطلاعات ، تصاویر یا فیلم های مربوطه به FBI هستیم.”

پلیس تایید کرد که حداقل پنج نفر در این خشونت ها کشته و بسیاری از افسران پلیس زخمی شده اند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *