به عنوان عضو شورای اقامتی 4 دانگ از جمله گونگپو سیتی و سنبون 2 دانگ انتخاب شد

[ad_1]

اعضای انجمن ساکنان شهر گانپو قرعه کشی می کنند

[세계연합신문 이영호 기자] در تاریخ 2 فوریه ، شهر گونگپو 160 عضو شورای ساکنان (40 دونگ) را در چهار دانگ از جمله Sanbon 2-dong ، Geumjong-dong ، Guangjong-dong و Daeya-dong انتخاب کرد.

هنگام پخش مستقیم از طریق فیس بوک در Gunpo ، اعضا از طریق قرعه کشی عمومی انتخاب می شوند.

در نتیجه انتخاب ، گروه های مختلف ، از جمله گروه های سنی مختلف ، از 20 تا 70 سال ، و همچنین گروه های عملکردی مربوطه ، جوامع محلی ، جلسات نمایندگان مستاجر آپارتمان ها و مدارس ، به عضویت شورای ساکنان درآمدند.

علیرغم ترس از اینکه تعداد متقاضیان به دلیل کرونا 19 در ابتدا کم باشد ، در نتیجه دریافت درخواست ها از طریق روش های مختلف مانند ایمیل ، نمابر و فرم Naver ، 254 شهروند Gunpo ، از جمله افراد و گروه ها ، اقدام کردند.

به طور خاص ، 86 نفر برای Sanbon 2-dong درخواست داده اند که بالاترین درصد رقابت را نشان می دهد.

در نتیجه ، شهر گونگپو اعضای انجمن ساکنان را در 6 منطقه انتخاب کرده است که نیمی از کل 12 دانگ (از جمله Songbu-dong ، که به تازگی تشکیل خواهد شد) ، و قصد دارد انتقال به انجمن ساکنان را در مارس با انتصاب اعضا.

قرار است شش دانگ دیگر از جمله Gunpo 2-dong تا اوایل سال آینده به مناطق خودگردان محلی تبدیل شود.

رئیس کمیسیون انتصاب کمیسر یون ها گفت: “ما قصد داریم به طور فعال از انجمن ساکنان حمایت کنیم تا بتواند خود را به عنوان نماینده واقعی ساکنان با اختیار ایجاد و اجرای برنامه های خودمدیریتی موافقت کند. . “لطفا این کار را انجام دهید.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *