به عنوان مسابقه ای برای توسعه مجدد سبز توسط وزارت زمین ، زیرساخت و حمل و نقل مرکز ملی و عمومی کودکستان ها در جینجو انتخاب شده است.

[ad_1]

[세계연합신문 이재호] شهر جینجو در پانزدهم اعلام كرد كه از طرف وزارت زمین ، زیرساخت و حمل و نقل به عنوان یك پروژه عمومی برای یك پروژه رقابتی برای توسعه مجدد سبز انتخاب شده و یارانه ای بالغ بر 1.23 میلیارد یارانه هزینه های راه ملی را فراهم كرده است.

این پروژه توسط وزارت زمین ، زیرساخت و حمل و نقل برای بهبود بهره وری انرژی و کاهش ریزگردها ، ایجاد یک فضای دلپذیر برای مراکز ملی و عمومی کودکان که 15 سال یا بیشتر از زمان اتمام آنها گذشته است ، تبلیغ می شود. بازسازی تجارت از

با انتخاب این مسابقه ، این شهر پروژه را در شش مرکز ملی و اجتماعی کودکان از جمله مرکز مراقبت روزانه بازتاب تبلیغ کرد.

پس از اتمام خدمات طراحی در ماه دسامبر از طریق شرکت کره زمین و مسکن (LH) ، که مرکز بازسازی سبز تعیین شده است ، تعمیرات اساسی در اوایل سال جاری آغاز می شود. پیش بینی می شود که پروژه بازسازی سبز باعث بهبود بهره وری انرژی ساختمان ها و کمک به کاهش ریزگردها شود و انتظار می رود با کاهش مصرف انرژی و هزینه های گرمایش و سرمایش به صرفه جویی در بودجه کمک کند.

یک مقام مسئول از شهر جینجو گفت: “از طریق پروژه توسعه سبز مراکز ملی و عمومی کودکان ، ما فضای مطبوعی را برای کودکان خود ایجاد خواهیم کرد تا ایمن تر و سالم تر زندگی کنند و سیاست هایی را تدارک می بینیم که به طور فعال برای تغییر آب و هوا در آینده آماده شوند. آنها زندگی خواهند کرد. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *