به عنوان یک شرکت اجتماعی اولیه در گیونگ نام تعریف شده و از پروژه های اشتغال زایی پشتیبانی می کند

[ad_1]

[세계연합신문 이재호] Gyeongsangnam-do به زودی “شرکت اولیه اجتماعی Gyeongnam” را افتتاح و تعیین می کند. علاوه بر این ، 5.7 میلیارد درآمد برای “ایجاد مشاغل پیش اجتماعی” و “بنگاه های اجتماعی” در نظر گرفته خواهد شد.

برای درخواست برای تعریف “شرکت اجتماعی مقدماتی” ، لازم است شرایط لازم را داشته باشید ، مانند داشتن یک فرم سازمانی مطابق با قانون ارتقا of فعالیت های تجاری و اجتماعی با هدف اصلی دستیابی به اهداف اجتماعی. اهداف اگر به عنوان “شركت قبل از اجتماعي” تعريف شود ، شرايط لازم براي مشاركت در پروژه هاي حمايت مالي مانند اشتغالزايي و هزينه ها و مزاياي توسعه تجارت به عنوان مشاوره و حمايت مديريت فراهم مي شود.

به طور خاص ، امسال قصد داریم “بنگاه های اقتصادی قبل از اجتماعی” نوآورانه در زمینه های مختلف مانند بنگاه های اقتصادی امیدوار کننده مرتبط با جوانان و بنگاه های اجتماعی که مشکلات اجتماعی مانند بازآفرینی شهری ، سازگاری با محیط زیست و بیگانگی را حل می کنند ، افتتاح کنیم.

بعلاوه ، گیونگنام دو “حداقل شركتهای اولیه اجتماعی” و “م enterprisesسسات اجتماعی” را با حداقل دستمزد 1.82 میلیون درآمد به ازای هر نفر و بخشی از حق بیمه های اجتماعی از طریق برنامه های اشتغال زایی فراهم می كند. می توانید برای “مشاغل اولیه اجتماعی” و “بنگاه های اجتماعی” اقدام کنید.

بنگاه های اقتصاد اجتماعی که مایلند پیش از این یک بنگاه اجتماعی تعیین کنند و در مسابقه پروژه های اشتغال زایی شرکت کنند ، می توانند تا 18 فوریه درخواست ها و اسناد ضمیمه را به سیستم اطلاعات یکپارچه شرکت های اجتماعی ارسال کنند.

پروژه های مقدماتی برای تعریف شرکت های اجتماعی و ایجاد شغل در آوریل از طریق بررسی اسناد و بازرسی در محل در شهرستان و شهرستان مربوطه و بحث و گفتگو توسط کمیته بازبینی شرکت های اجتماعی Gyeongsangnam-do نهایی شد.

جانگ جائه هیوک ، رئیس مدیر ارتقا Social اقتصاد اجتماعی در Gyeongnam-do ، گفت ، “از این به بعد ، Gyeongsangnam-do به افتتاح و ترویج عالی شرکت های اجتماعی Gyeongnam (مقدماتی) ادامه خواهد داد و تمام تلاش خود را برای ایجاد پایداری بسیار خواهد کرد. برای علاقه و مشارکت

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.