به مناسبت سال نو میلادی ، بازدید از اماکن خصوصی ورزشی داخل سالن

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] در تاریخ 4 فوریه ، معاون دوم وزیر فرهنگ ، ورزش و جهانگردی کیم جونگ اون به مناسبت سال نو میلادی از مرکز تناسب اندام Gotu Fitness (جونگجاک-گو ، سئول) بازدید کرد تا از مشکلات اداره خصوصی امکانات ورزشی داخل سالن مطلع شود. و وضعیت را بررسی کنید.

معاون وزیر کیم جونگ اون از کسانی که در این صنعت می خواهند از قوانین قرنطینه مانند ▲ بررسی علائم مانند تب ، ▲ تهیه لیست دسترسی ، ▲ ماسک استفاده کنند ، حتی در شرایط دشوار به دلیل به تاج 19.

معاون وزیر کیم جونگ اون گفت: “ما تمام تلاش خود را می کنیم تا مشکلات صنعت ورزش کرونا 19 را در ایجاد سیاست ها فعالانه برطرف کنیم.” من فکر می کنم این کمک بزرگی به شما خواهد کرد. صنعت تأسیسات ورزشی داخل سالن و مصرف کنندگان از قوانین قرنطینه پیروی می کنند و با همکاری یکدیگر محیطی را ایجاد می کنند که در آن از امکانات ورزشی داخل سالن می توان با خیال راحت و بهداشتی استفاده کرد. “

وزارت فرهنگ ، ورزش و جهانگردی قصد دارد به منظور مشاوره با صنعت برای ایجاد محیطی ایمن برای استفاده از اماکن ورزشی داخل سالن و تشویق به استفاده از امکانات ورزشی داخل سالن با رعایت دقیق مقررات پیشگیری از COVID-19 ، مانند تبلیغات تبلیغاتی ، ادامه دهد. برای آگاهی از امکانات ورزشی داخل سالن ، منعکس کننده دیدگاه های صنعت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.