بورسیه هایی به شورای امنیت جامعه در هونگسون دونگ ، شهر یوجیونگبو و مرکز کودکان منطقه ارائه می دهد

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] مرکز رفاه اداری Heungseon-dong (مدیر منطقه ای Paeng Jae-nyeo) در 22 ژانویه اعلام کرد که در 22 ژانویه 800000 بورس تحصیلی به چهار کودک و نوجوان در یک مرکز محلی کودکان تحت نظارت شورای امنیت جامعه (رئیس کیم هیون سوک)

شورای امنیت جامعه Heungseon-dong نه تنها این بار بلکه سال گذشته 2 میلیون کمک مالی برای کرونا 19 و جبران سیل به دست آورد.

علاوه بر این ، شورای امنیت جامعه Heungseon-dong از طریق پروژه های تخصصی مانند فروشگاه یک مرحله ای برای تقسیم شادی ، تبریک به افراد مسنی که تنها زندگی می کنند ، عشق را با عینک به اشتراک می گذارند ، در رسیدگی به رفاه منطقه پیشگام شده است. یک خانه شاد

رئیس جمهور کیم هیون سوک گفت: “مراسم بورس تحصیلی با این ایده برگزار شد که افرادی که به کرونا 19 آمدند آنچه را که ما می توانیم انجام دهیم پیدا می کنند و بی صدا انجام می دهند.” من یک تجارت را شروع کردم.

“من از شورای امنیت جامعه سپاسگزارم که در تمرین عشق به همسایگان خود پیشگام است ، حتی در شرایط دشوار به دلیل کرونا 19 ، و من به طور فعال برای ایجاد یک جامعه اجتماعی که در آن مردم و عموم مردم می توانند با هم کار کنند ، فعالانه کار خواهم کرد تا با هم زندگی کنیم “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *