بورس تحصیلی Eumseong-gun Geumwang ، بورس تحصیلی 2021

[ad_1]

[세계연합신문 김준경 기자] انجمن بورسیه تحصیلی Eumseong-gun Geumwang در حال نهایی کردن برنامه انتخاب بورس تحصیلی خود برای سال 2021 است و از 27 تا 15 فوریه برای بورسیه دانشجویان درخواست و پذیرش می کند.

طبق انجمن بورس تحصیلی Geumwang در تاریخ 25 ام ، واجد شرایط بودن برای شهروندان یا فرزندان شهروندانی است که بیش از یک سال در تاریخ اعلامیه در Geumwang-eup زندگی کرده اند.

به طور خاص ، از سال جاری ، بورس های تحصیلی بزرگی برای دانش آموزان دبیرستان و دانش آموزان از خانواده های چهار فرزند یا بیشتر ایجاد شده است تا مزایای حمایت را گسترش دهند.

در مجموع 14 دانش آموز برای نمرات و بورسیه های ویژه برای 6 دانش آموز دبیرستان و دانشگاه و 1 برای بسیاری از بورسیه های کودکان برای دانش آموزان دبیرستان و دانشگاه انتخاب شدند. من قصد پرداخت دارم

برنامه های بورس تحصیلی را می توان به صورت حضوری یا از طریق پست به تیم امور عمومی Geumwang-eup ارسال کرد. برای سایر جزئیات مربوط به برنامه ، با تیم امور عمومی رفاه عمومی Geumwang-eup تماس بگیرید.

در همین حال ، انجمن بورس تحصیلی Geumwang صندوق بورس تحصیلی 750 میلیونی را ایجاد کرده و برای پرورش استعدادهای استثنایی در منطقه تلاش می کند ، از جمله بورسیه 170 میلیون برنده برای 116 نفر از سال 2011.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *