بوسان ، مسابقه “برنامه حمایت از برنامه جوانان 2021”

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] شهر بوسان اعلام کرده است که پیشنهاد عمومی “پروژه پشتیبانی برنامه جوانان 2021” را برای تقویت مشارکت و ظرفیت جوانان تا 5 فوریه افتتاح می کند.

پروژه امسال برای حمایت از برنامه جوانان از برنامه های اقدام جوانان با محوریت جوانان ، مانند فضاهای فعالیت های جوانان و فعالیت های جامعه جوانان ، پشتیبانی خواهد کرد. این انتخاب به جای ارتباط مستقیم با اشتغال و شرکت های نوپا ، برنامه های آموزش تخصصی و آموزش شغلی ، بر روی پروژه های برنامه جوانان پاک تمرکز خواهد داشت.

از این طریق فرصت هایی را برای فعالیت های جوانان فراهم می کند ، مشارکت جوانان را در جامعه تشویق می کند و ظرفیت ها را تقویت می کند و پروژه هایی را با بخش خصوصی و کنسرسیوم ها ارتقا می دهد. Gu / Gun باید با 20٪ مطابقت داشته باشد و 1 Gu / Gun می تواند برای حداکثر 4 پروژه درخواست کند.

این مسابقه برنامه های خلاقانه و عالی را برای فعالیت های جوانان انتخاب می کند که در آن جوانان تابع 16 غاز و شهرستان هستند و ارزش کل پروژه را تا 15 میلیون برنامه وون ، 300 میلیون وون حفظ می کند.

Gu / Gun می تواند از طریق یک کنسرسیوم با بخش خصوصی ، مانند سازمان های جوانان ، اقدام کند و مهلت درخواست 5 روز از 1 فوریه تا 5 فوریه است و شما می توانید در یک سند الکترونیکی به بخش سیاست امید جوانان در بوسان اقدام کنید. برای س questionsالات دیگری که باید اعمال شوند ، به پیام مراجعه کنید.

“پروژه حمایت از برنامه جوانان فرصت خوبی برای توسعه شایستگی جوانان و تجربه مشاركت اجتماعی از طریق ارائه برنامه های جوانان در زمینه های مختلف است كه در آن منطقه و ارتش با بخش خصوصی همکاری می كنند و جوانان را هدف قرار می دهند.” گفت: بیون سونگوان ، سرپرست شهرداری بوسان. “با کرونا 19 ، ما مشتاقانه منتظر برنامه های مختلفی مانند برنامه های حضوری و رو در رو هستیم که می توانند به طور فعال جامعه ای را که به سرعت در حال تغییر است پاسخ دهند ، بنابراین ما می خواهیم علاقه شما به این رقابت را داشته باشیم.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *