بول · کیونگ ، “ارتقا vital نشاط در مگا شهرهای جنوب شرقی”

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] در سوم ، بوسان ، اولسان و کوئنام گروه مقدماتی مشترکی را برای ایجاد دولت های محلی خاص برای ایجاد بنیاد قانونی برای شهرهای بزرگ در منطقه جنوب شرقی راه اندازی کردند.

به دنبال بازنگری در قانون خودمختاری محلی در دسامبر سال گذشته ، حدود سه ماه بعد ، بولگیونگ یک سازمان رسمی برای ارتقا the کلانشهرهای جنوب شرقی تشکیل داد. تلاش های مشترک Booulkyung برای کاهش تمرکز در کلان شهرها و آمادگی برای ناپدید شدن جوامع محلی سرعت می گیرد.

گروه آمادگی مشترک برای ایجاد حکومت های محلی خاص ، سازمانی مقدماتی برای ایجاد مقامات محلی ویژه به ریاست هر استان و استان است. این نقش به عنوان سیستمی برای مشاوره تجاری و پاسخ مشترک بین شهرها و استانها در برنامه های روزانه مربوط به ارتقا of شهر بزرگ جنوب شرقی ایفا می کند. گروه آماده سازی مشترک تا گسترش و سازماندهی مجدد به عنوان یک تیم ارتقا مشترک در آینده کار خواهد کرد.

به منظور ایجاد یک دولت محلی خاص در منطقه جنوب شرقی در ژانویه 2021 ، شهر بوسان قصد دارد یک تیم تبلیغاتی مشترک را با همکاری Booulkyung در ماه های آوریل و مه ایجاد کند. بعلاوه ، در صورت ایجاد شرایط برای ارتقا همکاری با شورای شهرها و استان ها ، یک شورای شش حزبی بین فرمانداران استان ها و روسای جمهور استان ها تشکیل می شود.

در همین حال ، بوسان سیتی ، تیم Mega City Promotion TF را برای ارتقا first کلانشهر جنوب شرقی تشکیل داد و از مارس سال گذشته به طور مشترک تحقیق در مورد برنامه توسعه جنوب شرقی را ترویج کرد تا پروژه ها و دفاتر بزرگی را که بولکیونگ به طور مشترک تبلیغ می کند ، باز کند. طرحی از شیوه زندگی ، فرهنگ ، اقتصاد و جامعه اداری کلانشهرهای جنوب شرقی در جلسه گزارش نهایی در ماه مارس ماه آینده ارائه خواهد شد.

لی بیونگ-جین ، شهردار بوسان گفت: “منطقه جنوب شرقی ، همراه با کلانشهرها ، توانایی تبدیل شدن به یکی از هشت مگا شهر در شمال شرقی آسیا را دارد. ما می توانیم با راه اندازی این تیم آموزش مشترک ، ارتقا me شهرهای بزرگ در منطقه جنوب شرقی را تشویق کنیم. اگر بوسان ، اولسان و کیونگ نام ، که روابط اقتصادی و صنعتی عالی دارند ، گرد هم آیند ، نه تنها تمرکز منطقه شهری حل می شود ، بلکه رقابت جهانی شهری نیز حاصل می شود. من تمام تلاشم را می کنم تا منطقه جنوب شرقی بتواند رشد چشمگیری داشته باشد. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *