بوچئون سیتی برای مسابقات جوانان 2021 در گیونگی انتخاب شده است.

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] Bucheon City در تاریخ 25th اعلام کرد که منطقه پاک Wonmi ، واقع در طبقه 3 کتابخانه Wonmi ، به عنوان سازمانی برای اجرای “پروژه فضایی جوانان Gyeonggi 2021” در تاریخ 25th انتخاب شده است.

استان گیونگی دولت های محلی انتخاب شده برای مسابقه فضایی جوانان گیونگی را که در 8 ژانویه برگزار شد ، برای حمایت از ایجاد فضاهای جدید جوانان و عملکرد فضاهای جوانان ایجاد شده توسط شهرها و شهرستان ها اعلام کرد.

منطقه تمیز Wonmi توسط وزارت اشتغال و کار در سال 2020 به عنوان “پروژه عملیاتی مرکز جوانان” انتخاب شد ، و پس از آن “مسابقات جوانان Kyong جوانان” در Gyeonggi-do در سال 2021 برای ارتقا programs برنامه های مختلف برای افزایش توانایی جوانان انجام شد. .

ما همچنان از برنامه ها و فعالیت های فرهنگی مختلف برای تقویت اشتغال و کارآفرینی پشتیبانی می کنیم ، مانند: ▲ مشاوره آنلاین 1: 1 ▲ اتاق مصاحبه با واقعیت مجازی support پشتیبانی از برنامه اشتغال / برنامه شروع برنامه پشتیبانی باشگاه ، که از سال گذشته بسیار محبوب بوده است امسال او قصد دارد استودیویی برای پاسخگویی به تقاضای دست نخورده راه اندازی کند و اجاره های رایگان استودیو و برنامه های مرتبط را برای هنرمندان جوان فراهم کند.

یک مسئول کتابخانه گفت: ما در حال برنامه ریزی هستیم که نیاز جوانان را برآورده کند تا جوانان در شهر ما بتوانند خود را برای آینده آماده کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *