بوک گو شروع به ساخت مرکز خوشبختی می کند ، یک مرکز بازآفرینی شهری

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] Buk-gu ، شهر گوانگژو ، در تلاش است مرکز Buk-Gu Happiness Evlim را ایجاد کند ، یک مرکز اساسی برای یک قرارداد جدید نوسازی شهری برای یک شهر دانشگاهی.

بوک-گو در تاریخ 27th از برگزاری مراسمی برای حفر پایه های مرکز Bull-gu Happiness Eullim در ساعت 2 بعد از ظهر خبر داد.

این رویداد با حداقل تعداد اعضا ، از جمله رئیس دانشگاه ملی چونهام ، میزبان مشترک پروژه New Deal ، قانون گذاران محلی ، مشاوران شهرها و شهرستان ها و سازمان های مرتبط برگزار خواهد شد.

مرکز Buk-gu Happiness Ullim با مساحت 2250 درجه سانتیگراد با 5 طبقه زیر زمین و 1 زیرزمین با سرمایه گذاری کل 15/9 میلیارد دلاری ساخته خواهد شد و قرار است در اکتبر امسال تکمیل شود.

طبقه اول به عنوان یک فضای اجتماع برای محلی ها ، به عنوان سالن های نمایشگاه و زمین های بازی تزئین شده است و طبقه دوم یک سالن اجتماعات چند منظوره و مرکز اجتماع برای بازآفرینی شهری است و طبقه سوم شامل یک اتاق مطالعه و اتاق کنفرانس است. انتظار می رود.

به طور خاص ، طبقه چهارم و پنجم به عنوان مکان هایی برای ارتقا کارآفرینی و مبادله جوانان در نظر گرفته شده است ، مانند فضای جوجه کشی ، مرکز اقتصاد اجتماعی و فضای جامعه جوانان.

در همین حال ، بوک گو توسط وزارت زمین ، زیرساخت و حمل و نقل در سال 2018 انتخاب شد و دانشگاهی است که در مجموع 30 میلیارد درآمد کسب کرده ، از جمله هزینه های ملی و شهری تا سال 2023 ، برای ایجاد بنیادی برای کارآفرینی جوانان سرمایه گذاری خواهد کرد فرهنگ ▲ بهبود کیفیت زندگی ساکنان و جوامع در حال بازیابی.

یک پروژه بهبود عابر پیاده برای ایجاد مکانی برای استراحت ساکنان با از بین بردن نرده های مرزی متصل به دانشگاه های اطراف مرکز مبارک تطبیق اجرا می شود.

به طور خاص ، پروژه موضوعی منظره خیابان ، پروژه پارک Ssamji و احداث پارکینگ عمومی تشویق می شود تا منطقه خرید در اطراف دانشگاه ملی چونام را احیا کند و مشکل پارکینگ شهر را حل کند.

علائم امنیتی و نظارت تصویری برای جلوگیری از جرم در سراسر سایت پروژه نصب شده است تا یک محیط زندگی امن برای ساکنان فراهم شود.

علاوه بر این ، برنامه های مختلف منطقه ای برای کمک به بهبود جامعه و ایجاد ظرفیت با همکاری دانشگاه ملی چونگام در حال اجرا است.

نوآموزان یا کارآفرینانی امیدوار کننده پیدا می شوند و تجارت ایده کارخانه برای افزایش موفقیت شرکتهای نوپا از طریق پشتیبانی شخصی برای هر مرحله مانند توسعه فناوری ، نمونه سازی اولیه و بازاریابی ارتقا می یابد.

پروژه آزمایشگاه زنده برای بازآفرینی شهری ، یک پروژه بشردوستانه روستایی برای احیای فرهنگی شهرها و جشنواره “حاشیه های فرهنگی” برای اشاعه فرهنگ جهانی نیز در حال انجام است.

شهردار بوک گو مون یینگ گفت: “از آنجا که ارزش اصلی پروژه New Deal بازسازی جامعه است ، ما بر مشارکت ساکنان و بازسازی شهری مردم مدار تمرکز خواهیم کرد.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.