بیایید با هم سلامتی و استقامت را توسعه دهیم … Mapo-gu ، عملیاتی در یک برنامه ورزشی زندگی

[ad_1]

[세계연합신문 송원기 기자] Mapo-gu اعلام کرد که با اجرای برنامه های مختلف ورزشی متناسب با هر کلاس و جایی که همه ساکنان می توانند در آن شرکت کنند ، فرصت های مختلفی را برای بهبود قدرت جسمی برای ساکنان فراهم می کند تا از شادی مادام العمر لذت ببرند.

در سال 2021 ، برنامه ورزش زندگی ماپو گو شامل کلاس درختان رویایی کودکان ، بوکس بزرگسالان ، یوگا ، کلاس تکواندو برای زنان خانه دار ، توپ درب و ژیمناستیک ملی برای بزرگسالان ، ژیمناستیک برای بزرگسالان و ژیمناستیک گاز شفابخش است.

این منطقه نه تنها به دنبال فراهم آوردن محلی برای تفریحات سالم است كه ساكنان بتوانند به راحتی به آن دسترسی داشته باشند ، بلكه همچنین از ساكنان جهت ارتقا to ارتباط و دوستی بین شركت كنندگان از طریق فعالیتهای ورزشی روزانه حمایت می كند.

با توجه به اینکه برنامه ورزشی امسال تحت COVID-19 است ، ما قصد داریم ایمنی را به طور کامل مدیریت کنیم تا همه شرکت کنندگان ، از جمله مربیان ، بتوانند از دستورالعمل های قرنطینه پیروی کنند.

ساکنان مایل به شرکت در این برنامه می توانند از طریق “برنامه آموزشی-کلاس ورزشی زنده” در وب سایت Mapo-gu تا ساعت 18:00 به صورت آنلاین اقدام کنند. روز دهم یا به بخش ورزش حیوانات در طبقه 11 طبقه دفتر Mapo-gu مراجعه کنید .

هر کسی در شهر ماپو می تواند اقدام کند ، اما اگر تعداد برنامه ها از تعداد آنها بیشتر باشد ، شرکت کنندگان از طریق قرعه کشی رایانه ای انتخاب می شوند.

یو-گیون یو ، شهردار ماپو گو گفت: “ما امیدواریم که ساکنینی که به دلیل کرونا 19 از بسیاری از فعالیت ها رنج برده اند ، از طریق این برنامه ورزشی برای سال 2021 بتوانند سلامتی خود را بهبود بخشیده و در نهایت کیفیت زندگی خود را بهبود بخشند.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سایر برنامه های ورزش زندگی 2021 ، برای کسب اطلاعات با اداره ورزش زنده Mapo-gu تماس بگیرید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *