بیش از 250،000 نفر بر اثر Covid-19 در هند جان خود را از دست داده اند جهان

[ad_1]

روزانه در هند ، بیش از 4000 نفر در اثر Covid-19 می میرند. کارشناسان هشدار می دهند که تعداد واقعی ممکن است 5-10 برابر بیشتر باشد.
تعداد زیادی از مردم جان خود را از دست دادند و مراکز سوزاندن بدن روان شدند. از بسیاری از پارکینگ ها برای سوزاندن مردگان استفاده می شود. و تعدادی دیگر از اجساد نیز در امتداد ساحل گنگ شسته شده بودند. آنها توسط بستگان کنار رودخانه رها شدند زیرا در بسیاری از شهرها برای سوزاندن سوزن بدون هیزم مانده بودند.
برخی از دلایلی که کارشناسان معتقدند تعداد مرگ و میرهای ناشی از Covid-19 در هند بیشتر از داده های رسمی است ، زیرا بسیاری از افراد بدون ثبت نام پزشک توسط دکتر می میرند.
بیش از 250،000 نفر بر اثر Covid-19 در هند جان خود را از دست داده اند - عکس 1

بیماری که در تنفس (راست) با اجساد قربانیانی که در اثر Covid-19 (چپ) در هند جان خود را از دست دادند ، مشکل دارد.

در صورت حضور پزشک ، Covid-19 نیز به عنوان علت مرگ ذکر نمی شود مگر اینکه قربانی قبلاً آزمایش شده باشد و در بیشتر موارد آزمایش نشده است.

این بیماری به سرعت در مناطق روستایی در حال گسترش است ، جایی که هیچ بیمارستان مانند شهرهای بزرگ وجود ندارد. بسیاری از افراد خویشاوندان خود را بدون مراجعه به پزشک به کلینیک می برند تا آنها را ملاقات کنند ، کسی برای تجویز دارو و کسی برای تأمین اکسیژن پزشکی وجود ندارد. در پایان ، آنها مجبور شدند خودشان آن را پیدا کنند.
کالج دختران کرالا به “اتاق اکسیژن در زمان جنگ” تبدیل شده است که داوطلبان برای اطمینان از تأمین اکسیژن مداوم و انجام هر کاری برای کمک به هند در مبارزه با بیماری همه گیر در آن کار می کنند. کووید 19.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.