بیمارستان عمومی Dangjin یک جعبه تقسیم شادی به ارزش 12 میلیون وون فقط برای افراد مسن تحویل داد

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] بیمارستان عمومی Dangjin ، اولین بیمارستان عمومی در شهر Dangjin (مدیر وو جین جئون) ، در سومین روز از تالار شهر Dangjin بازدید کرد و از بنیاد رفاه شهر Dangjin با بودجه شهری خواست که از آن برای سالمندان ساکن منطقه استفاده کند ، و خوشبختی مشترک داشت به ارزش 12 میلیون وون.

این یک فعالیت برنامه ریزی شده برای تاسیس یک بیمارستان است که از طریق کار داوطلبانه با مردم محلی یکی شود. از این ماه تا ژانویه سال آینده برنامه ریزی شده است که برای 120 خانوار بزرگسال یک طرفه در منطقه انجام شود.

به طور خاص ، این کمک اجتماعی توسط مرکز رفاه اجتماعی جنوب دانگجین سی ، مرکز سالمندان Dangjin-si برای رفاه اجتماعی و مرکز رفاه اجتماعی Songsan ، که خدمات مراقبت شخصی برای سالمندان را از طریق بنیاد کمک های اجتماعی ارائه می دهند ، توصیه شده است. ، توسط شهر تأمین می شود. به عنوان مثال از جامعه محلی با افزایش مناسب بودن و کارایی شرکت.

یون سوان معاون اجرایی رئیس جمهور ، که در مراسم زایمان امروز حضور داشت ، گفت: “بیمارستان ما به عنوان یک مرکز پزشکی به نمایندگی از دانجین ، به مشارکت اجتماعی خود ادامه می دهد که امکان هماهنگی بین نسل ها و همزیستی با جامعه محلی با بنیاد کمک های اجتماعی ، شهر – م institutionسسه تأمین شده “

از طرف دیگر ، بیمارستان عمومی Dangjin هر ساله 10 میلیون نفر به شهر Dangjin کمک می کند تا به همسایگان در کارزار امیدبخشی کمک کند و به عنوان یک بیمارستان نماینده در منطقه ، مسئولیت اجتماعی ارتقا health سلامت را بر عهده دارد. انجمن.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *