تأسیس یک مرکز تحقیقاتی برای سیب زمینی شیرین Haenam-gun ، محرک برند لوکس

[ad_1]

[세계연합신문 한준수 기자] ما سیب زمینی شیرین Haenam ، یک نماینده ویژه از Haenam-gun ، به عنوان یک مارک لوکس پرورش می دهیم.

Haenam-gun برنامه کلی توسعه صنعت سیب زمینی شیرین Haenam را برای تولید با کیفیت ترین سیب زمینی شیرین و افزایش رضایت مشتری ایجاد می کند و 29.7 میلیارد دلار کسب شده تا سال 2025 را برای ارتقا 26 شرکت از سال از تولید ، توزیع و پردازش.

به ویژه ، با برنامه ریزی برای راه اندازی مرکز تحقیقات سیب زمینی شیرین Haenam به منظور تبلیغ انواع جدید سیب زمینی شیرین Haenam و تحقیق و انتشار فناوری تولید ، این مرکز به عنوان یک پایگاه قبلی برای هدایت لوکس سیب زمینی های شیرین Haenam راه اندازی خواهد شد.

مرکز تحقیقات سیب زمینی شیرین Haenam ، که تا سال 2023 تأسیس خواهد شد ، قصد دارد انواع متنوعی را با کیفیت بالا متخصص در Haenam جایگزین سیب زمینی شیرین عجیب و غریب کند و فن آوری های تحقیق صدا و تحقیق و توسعه محصولات فرآوری شده را برای مقابله با آنها ارتقا دهد. با کیفیت رو به وخامت در اثر بلایای آب و هوایی و آفات ، به امکانات تحقیقاتی و اتاق آزمایش میدانی مجهز خواهد شد و زمینه ای برای محصولات لوکس مانند تولید و فرآوری سیب زمینی شیرین هانام و تولید مواد غذایی ایجاد می کند.

علاوه بر این ، از طریق یک برنامه توسعه جامع ، ارتش تصمیم گرفته است تا زمینه ای برای تولید پایدار انواع عالی سیب زمینی شیرین ایجاد کند و تولید و مدیریت پس از برداشت را از طریق امکانات و پشتیبانی فنی مانند مرتب سازی ، شستشو و سخت شدن برای دستیابی به یکنواختی جدا کند. کیفیت و افزایش قابلیت فروش یک تعاونی سازمان یافته و در مقیاس بزرگ از تولیدکنندگان سیب زمینی شیرین برای سیستم سازی مدیریت توزیع کشاورزان کوچک زیر کشت و ایجاد یک سیستم جامع مدیریت کیفیت ایجاد می کند که کانال های توزیع را متحد می کند.

نسبت سیب زمینی شیرین فرآوری شده و نیمه فرآوری شده که در حال حاضر 10 درصد است ، به 30 درصد افزایش می یابد و صادرات سیب زمینی شیرین نیز از 70 تن به 300 تن افزایش می یابد. به همین منظور ، مجموعه تولید صادرات گرا همراه با توسعه محصول و ترویج مواد اولیه غذایی و صنعت نیمه تمام ، تا سال 2025 به 200 هکتار توسعه می یابد.

هانام بزرگترین مجتمع بزرگ صنعتی سیب زمینی شیرین در جئونام است که سالانه 34000 تن سیب زمینی شیرین از 600 مزارع و 1964 هکتار زمین قابل کشت تولید می کند که 10٪ کل زمین های قابل کشت در سراسر کشور را نشان می دهد.

سیب زمینی های شیرین حنام ، که در زیر نسیم دریا در اوچر رشد می کنند ، حاوی مقدار زیادی ژرمانیم هستند ، دارای مقدار زیادی قند ، مقدار زیادی فیبر و مواد معدنی رژیم غذایی هستند و به عنوان یک محصول کشاورزی مشخص شده از نظر جغرافیایی 42 پوند ثبت می شوند و از نظر کیفیت آنها شناخته می شوند.

در همین حال ، Haenam-gun از طریق بحث های عمیق در مورد برنامه های توسعه صنعت سیب زمینی شیرین Haenam با کشاورزان ، گروه های تولید کننده و توزیع کنندگان از سال گذشته ، یک برنامه توسعه جامع تنظیم کرده است و به طور فعال پروژه های بنیاد کالاهای لوکس را دنبال می کند.

میونگ-هیون-گوان ، رئیس شهرستان هنام گفت: “سیب زمینی شیرین Henam که به عنوان بهترین وضعیت در کشور شناخته می شود ، یک برنامه توسعه جامع مانند کیفیت ، توزیع و فرآوری ایجاد می کند.” پیش بینی می شود این فرصتی برای افزایش اعتبار سیب زمینی شیرین Haenam باشد که هدیه را دریافت می کند. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *