تانک های گران قیمت انگلیس بسیار پر سر و صدا هستند ، بیش از حد متزلزل هستند ، در حین حرکت نمی توان شلیک کرد | جهان

[ad_1]

در گذشته گزارشات زیادی درباره نگرانی های مربوط به طراحی در مورد این مخزن گزارش شده است. دولت انگلیس 589 تانک آژاکس را به پیمانکار ارتش آمریكا جنرال دینامیكس در سال 2014 سفارش داد.
تا به امروز ، دولت انگلیس 3.2 میلیارد پوند (معادل 104.5 تریلیون VND) برای مخزنی خراب کرده است که در میدان جنگ بسیار بد به نظر می رسد.

طبق گزارش تایمز ، آزمایشات آغاز شده در نوامبر سال 2020 بلافاصله به 3 مارس 2021 موکول شد.

سربازان شرکت کننده در این آزمایش به دلیل ارتعاشات زیاد و صدای زیاد ماشین ، مفاصل متورم و در گوششان زنگ می زدند. یک منبع نظامی گفت: تانک آژاکس آنقدر پر سر و صدا است که می تواند “باعث آسیب رساندن به اعصاب” سربازان فعال در آن شود. سپس کلیه سربازانی که در این آزمون شرکت کردند تحت آزمایش شنوایی قرار گرفتند.
تانک های گران قیمت انگلیس بسیار پر سر و صدا هستند ، بیش از حد متزلزل هستند ، در حین حرکت نمی توان شلیک کرد - عکس 1

تانک مسلح Ajax توسط پیمانکار نظامی آمریکایی General Dynamics ساخته شده است.

همچنین ، طبق گزارش تایمز ، ارتش انگلیس از هدفون های کاهش دهنده صدا برای نجات این نسل جدید مخازن استفاده می کند. با این حال ، حتی با هدفون های کاهش دهنده سر و صدا ، سربازان انگلیسی فقط تا 105 دقیقه می توانند در تانک های آژاکس کار کنند.
پیش از این ، تایمز نیز مقاله ای داشت مبنی بر اینکه آژاکس هنگام حرکت نمی تواند توپ را شلیک کند. سری آژاکس که مجهز به یک توپ 40 میلیمتری بود ، سبک تر و چابک تر از تانک اصلی جنگی قدیمی اما پیر که انگلیس بود ، چلنجر 2 بود.

با این حال ، اشتباهات غیرقابل قبول ، استقرار در میدان جنگ را دشوار می کند ، به ویژه هنگامی که انتظار می رود تانک آژاکس جایگزین تانک سبک Scimitar شود که در حال حاضر در واحدهای شناسایی زرهی استفاده می شود.

تانک های گران قیمت انگلیس بیش از حد پر سر و صدا هستند ، بیش از حد متزلزل هستند ، در حین حرکت نمی توان شلیک کرد - عکس 2

تانک سبک اسکیمیتار که هم اکنون در واحدهای زرهی اطلاعاتی انگلیس استفاده می شود

پیش بینی می شود اولین تانک های آژاکس در سال 2017 تحویل داده شود ، اما طبق گزارش تایمز ، از 589 خودروی سفارش فقط 14 دستگاه تاکنون تحویل داده شده اند که همگی بدون برج هستند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *