تا فوریه 2022 ، درخواستی برای درآمد حاصل از تجارت جنگلی (کوچک) محصولات جنگلی

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] سرویس جنگل کره ای درخواست هایی را برای حمایت از پروژه های درآمد جنگل (مقدار کمی) در 22 سال برای جنگلداری و گروه های تولید کننده در سراسر کشور تا ماه فوریه دریافت می کند.

پروژه حمایت مالی از بخش جنگل اداره جنگل (مقدار اندک) با پشتیبانی از تولید ، پردازش و توزیع محصولات جنگل کوتاه مدت ، یک سیستم پایدار برای تأمین محصولات جنگلی فراهم می کند ، رقابت را با محصولات جنگلی وارداتی تقویت می کند و درآمد جنگلداران را افزایش می دهد. این مشاغلی است که غذای ایمن به مردم ارائه می دهد.

خانواده جنگلی که می خواهند متقاضی شوند می توانند برای شهر / تفنگ / گو که هدف پروژه در آن قرار دارد اقدام کنند و دولت محلی جزئیات پروژه را بررسی می کند و در نهایت مکان مورد نظر را براساس نتایج بحث پشتیبانی پروژه در 2022

محتوای پشتیبانی شامل بذر و نهال ، تاسیسات پرورش جنگل ، کود ، چاه و امکانات آبیاری ، زیرساخت های تولید محصولات جنگلی زیست محیطی مانند مسیرهای کاری ، نگهداری مواد بسته بندی جنگل و امکانات ذخیره سازی و خشک کردن است.

بهبودهای نظارتی از سال جاری گزارش شده است ، مانند شناسایی خرید نشانهای خاک اره Shiitake قبل از اعطا ، و اطلاعات دقیق مانند شرایط نگهداری و شرایط لازم برای هر پروژه ، و همچنین محدودیت های پشتیبانی را می توان یافت. در وب سایت رسمی خدمات جنگلها یا در بخش مربوطه مربوط به جنگلهای شهر / gun / gu. شما می توانید هدف قرار بگیرید.

Young-hee Cho ، رئیس اداره درآمد مدیریت جنگل های خصوصی سازمان جنگل ها ، گفت: “من امیدوارم که جنگلداران علاقه و مشارکت زیادی در پروژه حمایت از درآمد جنگل ها در سال 2022 داشته باشند.” من آن را ترتیب می دهم. . “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *