ترکیب تیم ارتقاac واکسیناسیون Corona Jinan-gun 19

[ad_1]

[세계연합신문 김수빈 기자] جینان گون “تیم اجرای واکسن کرونا 19” را با تمرکز بر معاون ژنرال Na Hae-so برای واکسیناسیون ایمن علیه تاج 19 سازمان داد.

علاوه بر این ، یک شورای محلی برای شرکت در ارتباطات میدانی با مراجعه به انجمن های پزشکی و انجمن های پزشکی محلی برای جمع آوری نظرات تشکیل می شود.

تیم ترفیع علاوه بر تیم پیاده سازی کلی ، چهار تیم را با تمرکز روی گروه ترفیع در سطح کار سازماندهی می کند و برنامه مورد نیاز برای تلقیح را ایجاد می کند.

تیم اجرا واکسیناسیون علیه COVID-19 را کنترل و برنامه ریزی می کند و با جامعه پزشکی و وزارتخانه های مرتبط همکاری خواهد کرد.

تیم عملیاتی آژانس واکسیناسیون مراکز واکسیناسیون را تعیین و مدیریت می کند و م establishسسات پزشکی اعزامی را بازرسی می کند.

تیم مدیریت نهاد نهادهای واکسیناسیون را مدیریت می کند و بازپرداخت هزینه های ارسال شده توسط موسسات پزشکی را مدیریت می کند.

پس از واکسیناسیون ، تیم مدیریت واکنش های جانبی یک تیم واکنش های جانبی را برای انجام تحقیقات اپیدمیولوژیک و گزارش شرایط تشکیل می دهد.

جینان گون قصد دارد یک مرکز تلقیح به عنوان یک مرکز پزشکی ارسال شده و یک مرکز تلقیح با توجه به نوع واکسن تعیین کند.

رئیس مرکز بهداشتی Jinan-gun مرکز واکسیناسیون را به عنوان سالن اجتماعات مرکز بهداشت عمومی انتخاب می کند و به تمام امکانات مجهز است تا افراد محلی بتوانند واکسن را با خیال راحت دریافت کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *