“ترکیب طلاق” Im Seong-han استثنایی یا دلسوزانه است … پخش اول 6.9٪

[ad_1]

مجله اتحادیه جهانی

(سئول = اخبار اتحادیه جهانی) خبرنگار Song Won-ki = “آهنگ طلاق” از اولین قسمت احساس غوطه وری را نشان داد و از تولد “یک درام غیر سنتی برای یک زوج” خبر داد.

درام تلویزیونی جدید CHOSUN “ترکیبی برای متن ترانه ازدواج” (با بازی فیبی (لیم سونگ خان) / به کارگردانی یو یونگ جون ، لی سونگ هونگ / تهیه کننده جدام ، گرین بم رسانه / از این پس “آواز ایمان “‘) ، برای اولین بار در 23 در Esau پخش شد ، در برابر شرایط نفس گیر و هشدارهای تکان دهنده زن و شوهر Wanabe در دهه های 30 ، 40 و 50 ، سایه بدبختی توسط زوج های صلح طلب پیشگویی شد و ولتاژ را افزایش داد .

تهیه کننده اصلی نمایش رادیویی Sa Pee-Young (Park Jo-mi) ، DJ Boo Hye-ryeong (لی گای ریونگ) و فیلمنامه نویس اصلی Lee Si-eun (Jeon Soo-kyung) متقاعد شدند که همسرانشان هیچ ارتباطی با خیانت ندارند . تردیدها آشکار شده و مطرح شده است.

قاضی سا هیون (سان هونگ) ، شوهر 30 ساله ای از قبیله دینک که 3 سال ازدواج کرده بود ، از خواب بیدار شد و به دنبال تعبیر خواب بود. شین یو شین (لی تائه گون) ، شوهر 40 ساله اش ، با بازی بدون درنگ در آب با لباس شنا با کیم دونگ می (کیم بو یون) ، نامادری اش ، فضای عجیبی را ایجاد کرد. پارک جئون نو مین ، شوهر 50 ساله اش ، ناگهان طلاق را اعلام می کند و می گوید: “زندگی در تنهایی چطور است؟” و سپس متنی را به جایی می فرستد و شوکه می شود. لی سی اون که فقط اشک ریخته بود این را نزد ساپی یانگ و بو هی ریونگ اعتراف کرد و بررسی کرد که آیا این امر به دلیل رابطه این زوج بوده است یا خیر.

از طرف دیگر ، ساپی یانگ ، که همیشه لبخند می زد ، از بازگشت مادرش ، Mo Seo-hiang (لی هیو چون) ، که در فیلیپین بود ، خشم ناشناخته ای نشان داد و هشدار غیرمعمولی را صادر کرد که مانند ساپی جوان. گفت: “در ازدواج خانواده من دخالت نکن.” علاوه بر این ، ساپی یانگ پس از اطلاع از اینكه مو سو هيانگ به طور جداگانه داماد خود شين يو شين را ملاقات كرده و سابقه خانوادگي خود را به اشتراک گذاشته است ، فوران كرد و گفت: “شوهر من با چه حقوقي تمام امور خانواده را با چه حقوقي ؟ “برای گسترش موضوع.

قسمت 1 یک درام زناشویی متفاوت را پیش بینی می کند که همدلی و شوک را قطع می کند. گفتگوهای واقع گرایانه ضمن حدس زدن در مورد شخصیت هر شخصیت ، علاقه را برمی انگیزند. کارگردان یو جونگ جون و لی سونگ هون ، که توجهشان را به خطوط زندگی واقع گرایانه فیبی جلب کردند ، جشنی با تنظیمات شگفت انگیز و کارگردانی سریع به عنوان یک مینی سریال ، زیبایی بصری مهیجی ایجاد کرد. با ویرایش متناسب با سرعت گفتگو ، گروهی از سرگرمی برای تماشا و شنیدن از طریق کنترل شدت مناسب حاصل شد.

بازیگران با دگرگونی بی سابقه بازیگری ، زندگی کاملاً تازه ای را پیش بینی کردند که کاملاً از تصویر موجود دور شد. سون هونگ که بیشتر نقشی پیچیده و شیک بازی می کرد ، راز ناشناخته ای در شیرینی همسر جوان وکیل دارد. در اینجا ، نومین جئون از یک استاد و یک مدل مدل به یک همسر نیازمند تبدیل شده است ، که به آرامی آبی پرتاب می کند ، و به یک داستان غیر قابل پیش بینی پایان می دهد.

علاوه بر این ، Park Joo-mi ، ضمیر ظرافت ، از طریق نقش همسر کامل خود Sapi-Young ، یک مادر نفسانی شگفت انگیز و ملایم است ، اما شخصیت Sapi-Young را به شکلی سه بعدی و با پیچ و تاب بیان می کند فقط به مادرش انرژی خنک می رساند. لی گای ریونگ به طور طبیعی نقش یک بو هو-ریونگ سرراست و جسورانه را بازی کرد و به مخاطب یک چشم چاپ واضح داد. جئون سو کیونگ برای بازی در نقش لی سی یون ، که به خاطر کار و زندگی سخت زندگی می کند ، ظاهر شد و با ظاهری مشکوک تر ظاهر شد ، و با بیان جزئیات احساسات پیچیده لی سی ، بازی خود را آغاز کرد – یون عملکرد عالی بازیگران تسلط به شخصیت هایی که تاکنون برای اولین بار ارائه شده اند ، گویی لباس شخصی پوشیده اند ، انتظارات را افزایش داد.

اولین پخش روز 6.9٪ از میزان مخاطبان ملی را براساس Nielsen Korea ، یک شرکت تحقیق رتبه بندی گزارش کرد و بالاترین امتیاز در هر دقیقه به 7.7٪ رسید. قسمت 2 ساعت 24 ساعت 24 روز 24 پخش می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *