تزریق 2 دوز Pfizer یا AstraZeneca در برابر نوع دلتا مثر است جهان

[ad_1]

بر اساس داده های واقعی ، مطالعه New England Journal of Medicine یافته های قبلی Health Public England (PHE) در مورد اثربخشی واکسن های Pfizer و AstraZeneca را تأیید می کند.
مطالعه ای که در 21 جولای منتشر شد نشان داد که دو دوز Pfizer حدود 88 در پیشگیری از بیماریهای علامتی از نوع دلتا م ،ثر است ، در حالی که برای نوع آلفا 75.93 بود. در همین حال ، 2 دوز واکسن AstraZeneca 67 درصد در برابر دلتا و 74.5 درصد در برابر آلفا موثر بود.

داده های اسرائیل ، یکی از کشورهای دارای بالاترین سطح واکسیناسیون در جهان ، اثربخشی Pfizer را برای بیماریهای علامتی حتی کمتر از این رقم ارزیابی می کند. با این حال ، داده های اسرائیلی نشان می دهد که Pfizer هنوز در جلوگیری از پیشرفت بیماری بسیار مثر است.
مقامات می گویند واکسن های موجود در برابر دلتا ، گونه غالب جهان بسیار مثر است. اما این مطالعه تأکید می کند که فقط یک دوز واکسن به شدت محافظ نیست.

تزریق 2 دوز کامل Pfizer یا AstraZeneca در برابر انواع دلتا م --ثر است - عکس 2

برنامه ایمن سازی در نیویورک.

پیشتر ، PHE گزارش داده بود که اولین دوز Pfizer یا Astrazeneca تنها حدود 33 در پیشگیری از بیماریهای علامتی از نوع دلتا موثر بوده است.

مطالعه ای که در 21 جولای منتشر شد نشان داد که یک تزریق Pfizer 36٪ م ،ثر است ، در حالی که AstraZeneca حدود 30٪ مثر است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *