تشویق به ساخت سالن ادبی شاعر مرحوم کیم دائو گو از آنیانگ.

[ad_1]

[세계연합신문 김도형 기자] موزه ادبیات Kim Dae-gyu به افتخار شاعر فقید Kim Dae-gyu (1942. 4. 20-2018. 4) ، ادبی اهل آنیانگ ، در آنیانگ افتتاح می شود.

در هجدهمین شهر ، آنیانگ اعلام کرد که در حال پیشبرد ساخت سالن ادبی کیم دا گوی است. برنامه ریزی شده است که ساخت آن در ژوئن سال آینده و با پایان کار در ماه مه 2023 آغاز شود.

محلی که سالن ادبی کیم دائو گو ساخته خواهد شد در کنار کتابخانه Samdeok در آنیانگ 3 دونگ ، مانان گو ، محل تولد وی است. این بنا با مساحت کل 845㎡ طبقه ، با 1 زیرزمین و 4 طبقه بالاتر از سطح زمین ساخته شده است.

یک تجربه نمایشگاهی و یک فضای خلاقانه وجود دارد که می توانید به احترام آن مرحوم ، دنیای کار را در زندگی خود بدانید و همچنین یک کتابخانه و اتاق مطالعه کوچک وجود دارد که می توانید به کتابهای مختلف ادبی دسترسی پیدا کنید.

برنامه ریزی شده است که یک اتاق سمینار نصب شود که ساکنان آن در آن به نوشتن و بحث درباره آثار ادبی ، یک انبار ، یک اتاق تحقیق و یک مکان استراحت بپردازند.

به همین منظور ، شهر در آزمون سرمایه گذاری کیونگ دو قبول می شود و خدماتی را برای تغییر برنامه مدیریت شهری برای تبدیل ارتباطات عمومی به امکانات فرهنگی ارائه می دهد. علاوه بر این ، این برنامه قصد دارد روشهایی مانند بحث در مورد مالکیت مشترک و مناقصه برای پروژه های ساختمانی را به اتمام برساند.

شاعر فقید کیم دای گیو نماینده ادبیات کره و شاعر متولد آنیانگ است. وی در یانگی دونگ ، آنیانگ در سال 1942 (آنیانگ 3 دونگ فعلی) متولد شد و 70 سال عاشق آنیانگ با شعر بود تا زمان مرگش در سال 2018. همانطور که از زیر نویس “د …” درگذشت ، این نگاهی به اراده برای ساختن یک اثر ادبی دارد که عاشق زادگاهش آنیانگ است.

وی از گروه ادبیات کره در دانشگاه یونسی و گروه ادبیات کره در دانشگاه کیونگ هی فارغ التحصیل شد و در سال 1960 با مجموعه شعر ، گل اژدها اولین ادبیات خود را انجام داد. از کارهای مهم وی می توان به “نیت در این تاریکی” ، “اندیشه روی زمین” ، “آواز زمین” ، “یادگیری برای پاییز” و “من زندگی کردم ، نوشتم و دوست داشتم” اشاره کرد.

در میان بسیاری از آثار ، Pangse of Love ، مجموعه مقالاتی که در سال 1989 منتشر شد ، جنبه هایی از عشق را که منجر به زندگی بشر می شود ، با یک دست نویس کوتاه ضبط کرد و خوانندگان بسیاری را به خود جلب کرد.

وی به عنوان معلم در دبیرستان دخترانه آنیانگ ، استاد دانشگاه یونگ سای ، رئیس شعبه شهر آنیانگ انجمن ادبیات کره ، رئیس شعبه گیونگی دو و استادیار دانشگاه آنیانگ کار کرده است.

شهردار آنیانگ چوی گفت که وی نه تنها به مرحوم کیم تی گیو به عنوان یک شاعر ، به عنوان یک مرد ادبی ، بلکه همچنین به عنوان مرد کیم تی گیو در زمینه پرورش احساسات محلی و توسعه فرهنگ کمک های زیادی کرده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *