تصفیه خانه آب Daejeon Songchon موفق به کسب ششمین جایزه آب چشمه شهروندان در سال 2020 شد.

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] دفتر تصفیه آب Songchon در ستاد تأمین آب شهر Daejeon جایزه بزرگ 6 جایزه آب شیر را که توسط شبکه آب شهری تأسیس شده بود ، برنده شد.

جایزه Civic Water Civic ارزیابی ارزیابی شده از سال 2016 برای شهروندان و م institutionsسسات سراسر کشور است که از طریق شبکه Civic Water Civic Water ، تنها سازمان مدیریت دولتی خصوصی و خصوصی در توسعه سیاست های تأمین آب برای توسعه تجارت آب مشارکت داشته اند. کشور کره.

معیارهای ارزیابی در مجموع از شش حوزه تشکیل شده است ، از جمله سیاست های سیاستگذاری آب ، تلاش برای بهبود سطح مدیریت آب شیر آشامیدنی عملکرد تأسیسات آب و تلاش های مدیریت کیفیت آب ، روابط عمومی برای شهروندان شهر ، اثر تپش ، قابل اعتماد تجربه و تخصص

در نتیجه بازرسی مشترک توسط وزارت محیط زیست و شرکت منابع آب کره برای عملکرد سیستماتیک تأسیسات تصفیه آب مدرن و برای داشتن یک نقش پیشرو در افزایش آگاهی از گیاهان تصفیه آب Daejeon City به عنوان یک تصفیه خانه نمونه انتخاب شد. از طریق رسانه های تبلیغاتی مختلف مانند تلویزیون ، SNS و یوتیوب ، از آب استفاده کنید.

ایندوک هان ، مدیر پروژه تصفیه آب Songchon در شهر دژئون ، گفت: “ما تلاش خود را برای تأمین آب شیر تمیز که شهروندان می توانند در آینده با خیال راحت از آن بنوشند ، ادامه خواهیم داد.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.