تصویر بزرگ پروژه بورسیه سال نو Hadong-gun ظاهر شده است

[ad_1]

[세계연합신문 이재호] بنیاد بورس تحصیلی Hadong-gun که برای توسعه آموزش در هادونگ تأسیس شده است ، از نوزدهمین برنامه پروژه همیاری 2021 برای ارتقا talent استعداد برای آینده رشته کوه های آلپ Hadong خبر داده است.

امسال ، بنیاد بورس تحصیلی با برنامه های متنوع بورس تحصیلی ، مانند ایجاد بورسیه تحصیلی برای پیشرفت برجسته علمی ، بورس تحصیلی برای ژنرال کی آریونگ چونگ و بورس تحصیلی برای مدارس عالی ، امسال شروع قدرتمندی در زمینه آموزش استعدادهای آینده آغاز کرد.

پروژه بورس تحصیلی امسال 1597 میلیارد وون هزینه شده است و بورس تحصیلی 516 است با 10 بورس تحصیلی ، از جمله خانوارهای دارای فرزندان زیاد ، پیشرفت عالی علمی ، تخصص ، تخصص ، پذیرش ، پشتیبانی آموزشی ، استقلال ، رهبری جئونگ سئونگیل ، پیشرفت عالی تحصیلی و بورس تحصیلی وفاداری General Ki-ryong Jeong این 497.4 میلیون درآمد کسب شده برای هر نفر را فراهم می کند.

به طور خاص ، تعداد مشمولان به طور قابل توجهی به 30 نفر ، به ترتیب 15 و 5 نفر ، برای پیشرفت تحصیلی برجسته و دانشجویان مستقل افزایش یافت.

علاوه بر این ، بورس تحصیلی تازه تاسیس برای نمرات عالی SAT 5 میلیون دانش آموز است که در چهار حوزه آزمون توانایی دانشگاهی دانش آموزان دبیرستانی در دانشگاه و در مجموع 5 درجه ، در حد متوسط ​​2 هستند. (هنرهای لیبرال) و 6 درجه (علم) در میان چهار رشته. 3 میلیون برنده به دانشجویان تعلق می گیرد.

بورس تحصیلی Chunghyo برای ژنرال Ki-ryong Chung ، یک کنسرسیوم ، 100000 برنده را برای 16 فارغ التحصیل مدرسه ابتدایی (دانش آموزان کلاس 6) در سالن فراهم می کند که رفتار شایسته ای دارند و به عنوان الگویی برای وفاداری و داوطلب شدن عمل می کنند.

پروژه بورس تحصیلی 30 میلیون وون است و هزینه تجربه کامل به دو معلم برجسته در دبیرستان های دارای تجربه فرهنگی در خارج از کشور تعلق می گیرد و مدارس عالی تازه تاسیس با ارائه 3 میلیون وون و 2 میلیون وون به ترتیب به مدارسی که داده اند تشویق می شوند. دانشمندان عالی

پروژه بهبود محیط آموزشی 1.07 میلیارد درآمد کسب شده برای 7 پروژه ، از جمله تجربه فرهنگی در خارج از کشور ، اتوبوس مدرسه ، دستیار معلم ، سخنران زبان محلی ، برنامه آموزش بعد از مدرسه ، عملیات اردوگاه بین المللی Hadong برای مراکز آموزشی با استعداد ، پشتیبانی مدیریت دبیرستان و آموزش و پرورش برای خوشبختی. این برنامه برای ارتقا progress پیشرفت تحصیلی در یک محیط بهتر طراحی شده است و از امسال ، 20 میلیون درآمد برای خوابگاه به دبیرستان دخترانه Hadong اهدا می شود.

هنگامی که بیش از 100 میلیون نفر به یک شخص ، موسسه یا گروه در تالار مشاهیر فعلی اهدا کنید ، یک لوح یادبود عضویت الماس اهدا می شود و این نام در بنیاد بورس تحصیلی و جلسات عضویت منظم قرار می گیرد تا به معنای اصیل بخشیدن اشاره کرد.

علاوه بر این ، شناخته شده است که یک اثر تقویت کننده غلظت و تسکین دهنده استرس بر روی داوطلبان کنکور و تأمین هوای تازه “JIRI AIR” به دست آمده از وزارت بهداشت غذا و دارو به عنوان یک محصول شبه دارویی برای حمایت از موفقیت SAT است.

صندوق بورس تحصیلی ، که به ستونی از رویاها و امیدها برای افراد مستعد آلپ تبدیل خواهد شد ، با هدف جذب 1 میلیارد دلار کسب شده در سال جاری است و هیچ ارتباطی با ارتش و هادونگ ندارد ، اما باعث مشارکت افرادی است که به روش های مختلف کمک می کنند با عشق هادونگ آنها قصد دارند تمام انرژی خود را برای رسیدن به هدف سرمایه گذاری كنند.

رئیس جمهور لی یان هو گفت ، “در حالی که امسال حمایت از دانش آموزان و مدارس را گسترش می دهیم ، انتظار دستاوردهای بیشتری داریم.” “سهم ارزنده شما سکویی برای رویاها و امیدها برای افراد با استعداد در هادونگ ، آلپ است که 100 سال آینده را در هادونگ رهبری کنید. خواهد بود.”

در همین حال ، بنیاد بورس تحصیلی Hadong-gun ، تاسیس شده در آگوست 2003 ، از سال 2004 تا 2019 4.038 میلیارد بورس تحصیلی دریافت کرد ، 205 مشوق 200 میلیون کسب شده ، 93 میلیون پول برای ارتقا 73 73 و 378 پروژه برای بهبود محیط آموزشی. برای 512 نفر. با تأمین 7.34 میلیارد درآمد ، این یک پشتیبانی قوی برای توسعه استعدادهای آینده است.

سال گذشته ، 8 پروژه ، از جمله بورس تحصیلی خانواده برای بسیاری از کودکان ، به دلیل لغو تورهای فرهنگی خارج از کشور و یک اردوگاه بین المللی ، 375 میلیون وون برای 516 نفر ، 1،000،000 وون برای چهار معلم ممتاز در برنامه ارتقا و شش محیط آموزشی ، از جمله اتوبوس های مدرسه بود. در مجموع 520 نفر ، از جمله 866.2 میلیون نفر برنده 72 پروژه بهبود ، 1.25 میلیارد درآمد کسب شده به 33 مدرسه ابتدایی ، متوسطه و دبیرستان و 34 سازمان را اهدا كردند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *