تعاونی دام Buyeo ، مراسمی برای تکمیل ذخیره سازی تجهیزات تولید خوراک

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] در تاریخ 25 ام ، Buyeo-gun در مرکز پشتیبانی دام در تعاونی Buyeo یک مرکز ذخیره خوراک ایجاد کرد و یک مراسم فارغ التحصیلی را برگزار کرد.

در آن روز ، مراسم فارغ التحصیلی با حداقل تعداد شرکت کنندگان مطابق با رهنمودهای پیشگیری از فاصله اجتماعی ناشی از کرونا 19 برگزار شد.

تعاونی دام Buyeo به عنوان “پروژه ذخیره سازی و نگهداری تجهیزات ذخیره سازی خوراک” انتخاب شد که برای جلوگیری از خراب شدن از طریق مدیریت کارآمد ماشین آلات و تجهیزات گیاهان خشن در میان پروژه های دامی در Chungcheongnam-do. سال گذشته ارتقا یافت و 50٪ از ارزش کل پروژه را دریافت کرد .

تعاونی های دام Buyeo 480 میلیون درآمد دیگر ، از جمله پرداخت خودکار ، برای تکمیل یک انبار برای تجهیزات 272-2 مواد خام ، سامیونگ ری ، Nam-myeon ، Buyeo-gun و 3 لات هزینه کردند. انبار ذخیره سازی ساخته شده یک سازه فولادی مشترک با مساحت کل 825 مترمربع و حداکثر ارتفاع 9.25 متر است.

یک مقام نظامی گفت: “برای ارائه خدمات یکپارچه به آژانسهای کار کشاورزی ، برای رفع کمبود نیروی کار به دلیل پیری نیروی کار کشاورزی ، اولویت باید مدیریت ماشین آلات کشاورزی گران قیمت باشد. این بار به عنوان انبار ذخیره سازی.” با افزایش ظرفیت نگهداری ، ما می توانیم با افزایش ظرفیت ، ظرفیت نگهداری را بهبود بخشیم. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.