تعطیلات زمستانی موزه ججو کلاس صنایع دستی سنتی

[ad_1]

[세계연합신문 김도형 기자] موزه Yeoju در شهر ججو یک برنامه آموزشی آنلاین برای تعطیلات زمستانی برای کودکان در تعطیلات زمستانی در سال 2021 برای دانش آموزان دبستانی در کلاس های 3-6 هر سه شنبه ، چهارشنبه و پنجشنبه از ساعت 14:00 ارائه می دهد.

موزه یوجو تجربه ای را ترتیب می دهد که خانواده های بازدید کننده از موزه می توانند هر ساله در تعطیلات زمستانی تاریخ و فرهنگ منطقه ما را به روشی آسان و سرگرم کننده بیاموزند. تصمیم گرفتم پیش او بروم و او را عمل کنم.

هر سه شنبه از 2 تا 23 فوریه ، با معنی و ریشه های Seolbim آشنا می شویم و برنامه ای را با نام “عروسک های کاغذی داک که در Seolbim لباس می پوشند” برای ساخت عروسک راه اندازی می کنیم. هر چهارشنبه ، از 3 تا 24 فوریه ، پرده های دیواری با نقاشی های مردمی و socoturi ساخته می شوند ، که به معنای جلوگیری از بدشانسی تحت عنوان “کوتور ، که مانع بدشانسی است” است. علاوه بر این ، هر پنجشنبه از 4 تا 25 فوریه ، ما برج امید را اجرا می کنیم که یک بتکده سنگی سه طبقه را تشکیل می دهد که حاوی آرزوهای سال نو است ضمن آگاهی از ارزش های فرهنگی منطقه ما.

برنامه های کاربردی برای آموزش را می توان از ساعت 10 صبح در تاریخ 21 ژانویه به وب سایت موزه Yeoju به صورت اولین مراجعه و خدمات اولیه دریافت کرد و کلاس ها از طریق برنامه کنفرانس ویدیویی (ZOOM) پس از دریافت محله آزمایشی انجام می شود. شرکت در هر برنامه فقط یک بار در روز مجاز است ، و کتاب درسی با تجربه باید یک هفته قبل از درس ، مستقیماً در میز اطلاعات در سالن Yeoma تهیه شود.

علاوه بر این ، در تاریخ 6 فوریه ، از ساعت 10 صبح تا 4 بعد از ظهر ، یک رویداد آنلاین سال نو برای نوشتن آرزوها با خوشنویس برجسته Gyeonggi Sanong Chon Jun برگزار می شود. همه می توانند در آن شرکت کنند و این رویداد بصورت حضوری از طریق یک کنفرانس ویدیویی دو طرفه برای افراد متقاضی در هر ساعت اجرا می شود و خواسته های سال نو از طریق پست تحویل داده می شوند.

یک مقام موزه گفت: “وقت ارزنده ای خواهد بود که کودکانی که در این برنامه شرکت کرده اند با فرهنگ قومی کره جنوبی و ارزشهای فرهنگی آشنا شوند و آرزوی شفابخشی و غلبه بر کرونا 19 را با تجارب صنایع دستی سنتی داشته باشند”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *