تقویت امنیت شورش در جریان تحلیف رئیس جمهور آمریکا جهان

[ad_1]

موریل بوثر ، شهردار واشنگتن نیز از رئیس جمهور آمریکا خواستار اعلام وضعیت اضطراری پس از ناآرامی های 6 ژوئن در کاپیتول شد.
پیش از این ، شهردار همچنین نامه ای به آقای چاد ولف ، سرپرست وزارت امنیت داخلی که تازه در 11 ژانویه استعفا داده بود ، فرستاد و حادثه 6 ژوئن را یک حمله تروریستی بی سابقه خواند و گفت جهت لازم است. در هنگام تحلیف آقای بایدن ، یک نگهبان امنیتی دیگر نزدیک شد.

در همان روز ، اف بی آی هشدار داد که در تاریخ 20 ژانویه ، اعتراضات مسلحانه در 50 ایالت ایالات متحده برگزار می شود و انتظار می رود شورش های جدیدی برگزار شود. بیش از 15000 نیروی گارد ملی در واشنگتن دی سی مستقر هستند و بنای یادبود واشنگتن تا 24 ژانویه بسته است.

شهردار بوثر همچنین از آقای ولف خواست وضعیت امنیت ملی ویژه خود را در منطقه کلمبیا از 11 تا 24 ژانویه تمدید کند. در همان زمان ، وی از وزارت امنیت داخلی خواست تا با وزارت دفاع ، وزارت دادگستری ، دادگاه عالی و کنگره برای ایجاد استقرار نیروهای فدرال برای هر منطقه فدرال همکاری کند.

خواسته های بووزر پس از آن مطرح شد كه استفان سوند ، رئیس كاپیتول ، كه در 16 ژانویه كنار می رود ، گفت كه تلاش ها برای استقرار گارد ملی مسدود شده است. در 10 اکتبر ، او به واشنگتن پست گفت که درخواست اجازه برای استقرار گارد ملی شش بار توسط مقامات امنیتی کاخ و سنا به دلیل افزایش تنش رد یا به تعویق افتاده است. در واشنگتن ، باعث ایجاد نگرانی های امنیتی در مراسم تحلیف آینده رئیس جمهور آمریکا شد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *