تماس غیرمعمول: پرزیدنت ترامپ ایالت جورجیا را “مجبور” می کند که رای کافی برای پیروزی در انتخابات برای وی پیدا کند | جهان

[ad_1]

در طول مکالمه یک ساعته ، پرزیدنت ترامپ همچنان به تقلب در نتایج انتخابات گرجستان تأکید کرد و از دولت ایالت خواست رای کافی برای وارونه کردن وضعیت ترامپ پیدا کند. وی گفت: “من می خواهم 11،780 رأی ، بیش از یک رأی پیدا کنم که ما آنها را از دست می دهیم زیرا موفق به کسب یک ایالت (جورجیا) شدیم.”

فرجام خواهی ترامپ از دادخواست به چاپلوسی آقای رافنسپرگر رسید و سپس دبیرکل را مورد انتقاد و تهدید قرار داد که اگر به قول خودش رفتار نکند ، دچار مشکلات قانونی خواهد شد. ترامپ.

در همین حال ، آقای رافنسپرگر و مشاور دفتر وی ادعای ترامپ را انكار كردند ، و توضیح دادند كه رئیس جمهور آمریكا گفت توطئه و تئوری پیروزی است كه توسط رئیس جمهور جو بایدن در گرجستان با 11779 رای بیشتر ترامپ انتخاب شده است صحیح است و صادقانه وي به ويژه پاسخ داد: “رئيس جمهور ، شما از مردم خود خواسته ايد كه اطلاعات را ارسال كنند ، ما همچنين افرادي را براي ارائه گزارش در اختيار داريم ، سپس اسناد به دادگاه آورده مي شوند ، دادگاه نيز حكم صادر كرده است. ما باید با شماره های خود طرف باشیم. ما معتقدیم که تعداد ما درست است. “
همچنین در تاریخ 3 مارس ، رئیس جمهور ترامپ با انتشار توئیتی گفت که با آقای رافنسپرگر صحبت کرده و گفته است که این شخص “مایل یا قادر به پاسخگویی به س questionsالات” در مورد انتخابات نیست. دبیرکل گرجستان با توییت خود پاسخ داد: “آقای رئیس جمهور ، با احترام ، آنچه شما می گویید درست نیست.”
به گزارش نیویورک تایمز ، ممکن است درخواست رئیس جمهور ترامپ از رافنسپرگر نقض قانون منع مداخله در انتخابات فدرال یا ایالت باشد ، اما وکلا می گویند پیگرد قانونی ترامپ دشوار است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *