توافق نامه تجاری Gimpo City ، Gyeonggi-do platform platform platform عمومی امضا شد

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] بعد از ظهر 22 ، شهر گیمپو “توافق نامه تجارت برای گسترش تجارت با سیستم عامل های تحویل Gyeonggi-do” را با 7 شهر و شهرستان از جمله Gimpo ، Gyeonggi و Gyeonggi در اتاق وضعیت استان Gyeonggi امضا کرد.

بر اساس این توافق نامه ، im Gimpo City از تکثیر زودهنگام و عملکرد پایدار پروژه های پلت فرم تحویل عمومی و ارتقا business تجارت پشتیبانی می کند ، ▲ Gyeonggi-do Corporation نقش ساده سازی تحویل سریع ، ارتقا the خدمات و حمایت از کانال های فروش به صاحبان مشاغل کوچک را بر عهده دارد. .

با این توافق ، انتظار می رود با راه اندازی سیستم تحویل عمومی 「Delivery Express the در مارس ، شهر Gimpo جنب و جوش بیشتری پیدا کند.

این شهر از برنامه تحویل عمومی “تحویل محدود اکسپرس” درخواست های اولیه برای بازرگانان را دریافت کرد و در تاریخ 22 ، 700 درخواست پیوست شد و پاسخ داغ نشان داد. تجزیه و تحلیل شده است که هزینه برای برنامه تحویل خصوصی موجود تا 16٪ و برنامه تحویل عمومی “Delivery Express” بدون هزینه تبلیغات 1٪ است.

این شهر از ژانویه پیش سفارش فروشگاه های عضو Delivery Limited Express را می پذیرد و رویدادهای مختلف در حال تبلیغ هستند. به عنوان یک رویداد ، کانتینرهای تحویل برای 1000 صندلی که در وهله اول قرار داشتند در نظر گرفته شده و پایانه های قدیمی با حدود 100 صندلی به صورت رایگان تعویض می شوند.

جئونگ ها یانگ ، شهردار گیمپو گفت: “ما با حل مشکل انحصار پلت فرم دیجیتال و پشتیبانی از کانال های فروش صاحبان مشاغل کوچک با هزینه های کم ، همه تلاش ممکن را برای بازگرداندن سریع اقتصاد و اقتصاد محلی انجام خواهیم داد.” گفت

مصرف کنندگانی که از “تحویل محدود” استفاده می کنند ، در صورت استفاده از کوپن 5 درصدی و ارز محلی “Gimpo Pay” هنگام سفارش ، مزایایی مانند جلوه 10 درصدی دریافت می کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *