توافق نامه پشتیبانی رایانه ای سیستم جوانان برای جوانان و مشاوران جوانان و مراقبت های اجتماعی اولسان دونگ-گوگل

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] مرکز مشاوره و رفاه جوانان Ulsan Donggu (مدیر این مرکز ، لی کیونگ شین) در ساعت 11 صبح 5 فوریه با سیستم Comeon (مدیر عامل شرکت Kim Yang-min) توافق نامه ای را ترتیب داد که قول پشتیبانی رایانه ای را به جوانان محلی می دهد.

این توافق نامه تهیه 12 جوان تحت مدیریت پرونده سیستم مدیریت پرونده CYS-Net تا ژانویه 2022 با مجموع 12 مجموعه کامپیوتر ، مانیتور ، صفحه کلید و نرم افزار در هر ماه است.

Comon System شرکتی است که به فروش کامپیوتر ، لوازم خانگی ، لوازم اداری ، تعمیر و نگهداری و تعمیر سفرهای کاری و توسعه صفحات و برنامه های خانگی می پردازد. در حالی که مشاغل خود را در Hwajeong-dong ، Dong-gu و Jinjang-dong ، Buk-gu اداره می کردند ، استعدادهای رایانه ای را برای تعمیر و نگهداری و تعمیر اهدا کردند.

کیم یانگ مین ، مدیر عامل شرکت Comon Systems ، گفت: “امیدوارم این رایانه فرصتی جدید برای نوجوانانی باشد که بزرگ می شوند و بدون تحقق حتی در شرایط سخت ، ر dreamsیاهای خود را تحقق می بخشند.

لی کیونگ شین ، رئیس مرکز مشاوره جوانان و مراقبت های اجتماعی اولسان دونگ گو گفت: “این مرکز همچنین به عنوان یک فاصله اجتماعی برای جلوگیری از کرونا 19 ، پشتیبانی رایانه ای را هنگام جایگزینی مشاوره حضوری با فیلم از راه دور فراهم می کند ( آنلاین) مشاوره ، ارائه خدمات مشاوره ای برای جوانان عالی رتبه. ما بدون هیچ مشکلی توانستیم حمایت کنیم “.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *