تولد دوباره به عنوان یک مجتمع مسکونی لوکس ، بزرگترین ایستگاه قطار در سئول در کشور ،

[ad_1]

[세계연합신문 김서윤 기자] وزارت زمین ، زیرساخت و حمل و نقل ، سئول و یونگسانگ گو در برنامه 2.5 برای ارتقا the پروژه مسکن عمومی و توان بخشی شهری برای بهبود محیط زندگی در ایستگاه سئول اعلام کردند.

شرکت کره زمین و مسکن (LH) و سئول مسکن و شرکت شهری (SH) به عنوان اپراتورهای پروژه مشترک شرکت می کنند و وزارت زمین ، زیرساخت و حمل و نقل ، سئول سیتی و یونگسان گو مسئولیت پشتیبانی اداری و مالی برای ارتقا پروژه

تاکنون ، وزارت زمین ، زیرساخت و حمل و نقل برنامه نگهداری عمومی ایستگاه Yongdeungpo و ایستگاه Daejeon را تأیید و اعلام کرده و پروژه نگهداری ایستگاه سئول ، بزرگترین منطقه ازدحام کشور را ارتقا داده است. دهکده ایستگاه سئول هنگامی ایجاد شد که فقیرنشینان شهری ، در طی روند سریع شهرنشینی و صنعتی سازی در دهه 1960 ، و در اطراف ایستگاه سئول شلوغ شدند.

از آن زمان ، مقیاس چندین بار از طریق پروژه های نگهداری شهری کاهش یافته است ، اما همچنان بزرگترین روستای کره با بیش از 1000 نفر ساکن است.

مانند سایر روستاها ، اگرچه هزینه اجاره بالایی در حدود 240،000 برای اتاق کوچکتر از 2 پیونگ پرداخت می شود ، اما در برابر عایق بندی ، عایق صدا و گرمایش آسیب پذیر هستند و در شرایط بد زندگی قرار ندارند.

در سالهای اخیر ، توسعه خصوصی توسط بخش خصوصی تشویق شده است ، اما به دلیل عدم اقدامات جابجایی برای ساکنان جئوکبانگ تخریب شده است و بیش از 80 درصد ساختمانها بیش از 30 سال نیاز به نگهداری دارند.

به همین ترتیب ، وزارت زمین ، زیرساخت و حمل و نقل ، سئول سیتی و یونگسانگ گو با همدردی عمیق با نیاز به اجرای پروژه های پشتیبانی از طریق مداخله عمومی فعال و “برنامه نگهداری ایستگاه سایدبانگ ایستگاه سایدبانگ” را مشخص کردند.

پشتیبانی Jikbangchon در ایستگاه سئول به عنوان یک پروژه مسکن عمومی ارتقا می یابد و LH و SH در پروژه های مشترک با 1450 واحد مسکن عمومی (1250 واحد اجاره ای ، 200 واحد فروش) و 960 واحد فروش خصوصی برای جابجایی واحدهای موجود ساکن هستند. روستا و غیره در مجموع 2410 خانه فراهم شده است.

در طول دوره پروژه ، به منظور جلوگیری از ایجاد شکاف در خدمات تعمیر و نگهداری ساکنان کنار اتاق و به حداقل رساندن تقاضای مهاجرت ، مجموعه ها به ترتیب تفکیک و نگهداری می شوند.

ابتدا ساختمانهای موجود در این منطقه که در آنها مسکن اجاره ای و مسکن عمومی قبل از فروش ساخته می شود ، تخریب و مسکن عمومی ساخته خواهد شد. پس از اتمام اسکان ساکنان موجود ، سایت های باقیمانده برای تهیه مسکن خصوصی دوباره سازماندهی می شوند.

اول ، خانه های موقت برای ساکنان (حدود 150 نفر) ساکن در منطقه برای تخریب با کمک مهمانسراها در منطقه تجاری و یا خانه های مدولار در پارک ایجاد می شود و به خانوارهای مورد نظر در میان ساکنان ساکنان نزدیک است ( حدود 100 خانوار) ​​قرار است با استفاده از منشور محلی و خرید اجاره ، اقامت موقت تهیه شود.

مسکن اجاره ای به صورت مسکن اجاره ای یکپارچه عمومی ارائه می شود که در حال حاضر توسط دولت ترویج می شود و با در نظر گرفتن تعداد اعضای خانوار ساکنین فعلی ، توزیع مناسب مسکن برای شرکت های انفرادی و خانوارهای چند خانواده برنامه ریزی شده است.

علاوه بر این ، مالکان زمین های درگیر در منطقه با در نظر گرفتن موارد فعلی استفاده از زمین و معاملات ، غرامت دریافت می کنند و از کسانی که در فعالیت های تجاری مشغول به کار هستند ، برای ادامه فعالیت های تجاری خود از طریق جبران خسارت و مراکز خرید در یک مجتمع مسکونی ، حمایت خواهند کرد.

در کنار پروژه مسکن عمومی ، برنامه ریزی شده است که به طور مشترک معامله جدید بازسازی شهری را ترویج دهیم ، که به زندگی ساکنان نشاط می بخشد.

امکانات اجتماعی که از خودکفایی و مشاوره ساکنان پشتیبانی می کند ، در مجتمع اجاره عمومی محل سکونت ساکنین نصب می شود تا ساکنان بتوانند پایدار حرکت کنند و مجتمع مسکونی عمومی هم توسط ساکنان و هم از طرف افراد محلی استفاده شود. مانند مهد کودک های ملی و عمومی ، کتابخانه ها و کافه های مسکونی نیز نصب شده است.

علاوه بر این ، برای جلوگیری از ازدحام مراکز خرید در سایت پروژه ، ما قصد داریم یک مرکز خرید سودآور برای همکاری در مجتمع های مسکونی عمومی راه اندازی کنیم و قصد داریم با جمع آوری بازخورد از ساکنان در آینده ، امکانات زنده SOC را نصب کنیم.

به منظور پیشبرد پروژه های روان مانند پشتیبانی از اسکان موقت و اسکان مجدد ساکنان و ارتباط نزدیک بین پروژه های مسکن عمومی و پروژه های بازآفرینی شهری ، برنامه ریزی شده است که یک سازمان ویژه (TF) راه اندازی و مدیریت کند که در آن سازمان ها و امکانات مرتبط برای ساکنان درگیر را پشتیبانی کنید.

در آینده ، ما قصد داریم این منطقه را از طریق روشهایی مانند جمع آوری نظرات از ساکنان ، برنامه ریزی و جبران خسارت منطقه در سال 2022 ، انتقال به مجتمع مسکونی عمومی در سال 2023 ، جابجایی در سال 2026 و تکمیل توسعه زمین های خصوصی برای فروش ، تعریف کنیم. در سال 2030

از طریق این پروژه ، ساکنان جئوکبانگ می توانند در یک فضای راحت و دو تا سه برابر گسترده تر و راحت تر از فضای موجود با نرخ اجاره کم 15 درصد زندگی کنند.
علاوه بر این ، روح تازه ای به یونگسان گو می بخشد و ضلع قدیمی روستا را به فضایی تمیز و راحت تبدیل می کند.

Yongsan-gu با پنجره نگهداری یونگسان ، ایجاد پارک Yongsan و اتصال خط شهری GTX A (Woonjeong-Dongtan) به یک پایه اصلی برای پرش در مرکز منطقه مسکونی شهری سئول تبدیل خواهد شد. انتظار می رود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *