“تونل زیر آب Namhae ~ Yeosu ، توجیه کافی برای ساخت”

[ad_1]

[세계연합신문 이재호] ترافیک برای انجام مطالعه اولیه امکان سنجی تونل زیر آب Namhae-Yeosu و ساخت و ساز در اوایل گرم می شود.

در همان زمان ، ژانگ چونام ، فرماندار شهرستان ناما ، در تاریخ 21 و 22 از شورای ملی بازدید کرد و به طور متوالی با رئیس کمیته برنامه ریزی و دارایی یون هو دئوک و رئیس جین سونگ می دیدار و توضیح داد که دلیل ساخت Namhae – یئوسو موعود

به ویژه ، با توجه به توسعه منطقه ای متعادل ، انتظار می رود در آینده ساخت تونل های زیر آب Namhae-Yeosu تسریع شود ، زیرا آنها اجماعی را ایجاد می کنند که منطق ساخت تونل های زیر آب کافی است و همکاری ملی را جلب کرده است. سطح مونتاژ

ابتدا ، در تاریخ 22 ، رئیس جمهور جین سونگمی از کمیسر امور زمین ، زیرساخت و حمل و نقل با فرماندار شهرستان ژانگ چونام دیدار کرد ، “این به عنوان یک پروژه دیده می شود که باید برای توسعه متوازن منطقه ای ارتقا یابد. وی قول همکاری فعال داد: “اگر ساخت یک تونل زیرآبی که Namhae و Yosu را متصل می کند ، و مردم پایتخت می خواهند به آنجا بروند ، اثر هم افزایی زیادی خواهد داشت.”

علاوه بر این ، رئیس جمهور جین سون می تأکید کرد ، “منطق تجارت کافی به نظر می رسد ، زیرا تقاضا برای گردشگری داخلی در آینده پس از تاج 19 افزایش می یابد.”

پیش از این ، یون هو دئوک ، رئیس کمیته برنامه ریزی و امور مالی ، پس از شنیدن توضیحات دقیق تونل زیر آب Namhae ~ Yeosu توسط فرد مسلح جانگ چونگنام ، در تاریخ 21 اعلام کرد که طبق برنامه آینده تا حد ممکن همکاری خواهد کرد. .

در روز بیست و یکم ، ها یانگ-جی گفت: “مهم است كه تونل زیر آب Namhae-Yeosu در نقشه 5 ساله جاده ملی و نقشه ملی گنجانده شود” و گفت: “من تمام تلاش خود را برای آینده انجام خواهم داد.”

در همان روز ، نماینده کیم دو گوان نیز قول داد که دوباره به طور فعال در ساخت تونل زیر آب مشارکت کند.

پروژه تونل زیر آب Namhae ~ Yeosu به عنوان “پنجمین پروژه مقدماتی جامع برای مطالعه امکان سنجی نقشه راه ملی / نقشه ملی” در ژانویه سال گذشته انتخاب شد و پیش از “دومین گزارش موقت برای مطالعه مقدماتی جامع مقدماتی” است. در ماه فوریه

انتظار می رود تونل زیردریایی Namhae-Yeosu در صنعت گردشگری در منطقه ساحلی جنوب نوآوری داشته باشد ، نه تنها به توسعه ملی متعادل و یکپارچه سازی واقعی شرق و غرب دست یابد ، بلکه آخرین بخش غیر مرتبط مسیر 77 را نیز به پایان برساند.

ده ها میلیون بازدید کننده در سال می توانند از یوسو ، سانچئون ، نامهای ، هادونگ و ساچون عبور کنند و انتظار می رود منطقه نفوذ به گوسونگ ، تونگیونگ و جیودج گسترش یابد.

از نظر تجزیه و تحلیل هزینه و فایده (B / C) ، که ارتقا the تونل زیر آب Namhae-Yeosu را در 20 سال گذشته دشوار کرده است ، عوامل مثبتی به دلیل تحول در محیط اضافه شده اند.

به طور خاص ، توسعه متوازن منطقه ای به عنوان یک عنصر اصلی در ارزیابی پروژه های بزرگ ملی ظاهر می شود و انتظارات را برای امکان سنجی آن افزایش می دهد.

علاوه بر این ، همزمان با ادغام پارک ملی دادوهائی هاسانگ و پارک ملی هالیوههسانگ در یک منطقه ، این انتظار رو به رشد است که می توان از رقابت جهانی در گردشگری اطمینان حاصل کرد.

ژانگ چونام گون در طی بازدید دو روزه از شورای ملی تمام تلاش خود را به کار برد تا قانونی بودن ساخت تونل زیر آب Namhae-Yeosu را تبلیغ کند.

علاوه بر این ، در تاریخ 22 ، فرماندار شهرستان چونگنام ژانگ با رئیس جمهور سونگ اوکو از کمیسیون محیط زیست کار مصاحبه کرد و پیشنهاد کرد که هزینه های دولت در “پروژه جدید دفن زباله” و “ساخت محل های دفن زباله” تأمین شود. بازدید با کیفیت بالا از پروژه سیاست زیرساخت های کارگری.

رئیس جمهور سونگ اوک جو قول حمایت فعال را داد و اظهار نظرهای مطلوبی در مورد پروژه جدید ساخت محل دفن زباله در Namhaegun و پروژه سوزاندن یک منطقه بزرگ داد.

علاوه بر این ، در مورد “پروژه ساخت زیرساخت nodo بازدید” ، وی گفت: “بیایید راهی برای کمک به پروژه عرضه عمومی تبلیغ شده توسط وزارت محیط زیست پیدا کنیم.”

جانگ چونگنام گفت: “از آنجا که این پروژه ای است که می تواند علاوه بر توسعه Namhae و Yeosu ، بلکه Gyeongnam ، Jeonnam و حتی کل کشور را احیا کند ، ما تمام تلاش خود را می کنیم.” برای این منظور ، ما منطقه تماس بین شورای ملی و دولت مرکزی را بیشتر گسترش خواهیم داد. “

از طرف دیگر ، پس از بازدید از شورای ملی در تاریخ 21-22 ، فرد مسلح ژانگ چونام قصد دارد در تاریخ 26 ام از وزارتخانه های مرکزی مانند وزارت استراتژی و دارایی بازدید کند و درخواست همکاری برای پروژه تونل زیر آب Namhae ~ Yeosu و همچنین تأمین فعال وجوه ملی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *