تپانچه دامیان ، کلاس پروانه ساخت هواپیمای بدون سرنشین کشاورزی

[ad_1]

[세계연합신문 한준수 기자] Damyang-gun یک کلاس صدور گواهینامه متخصص در هواپیماهای بدون سرنشین کشاورزی را برای ارتقا the توسعه صنعت کشاورزی با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین کشاورزی و ارتقا نیروی کار حرفه ای اداره می کند.

در حال حاضر ، هواپیماهای بدون سرنشین کشاورزی برای سمپاشی داروهای سازگار با محیط زیست ، کاشت بذر و نظارت بر آفات استفاده می شود و تقاضای آنها همزمان با کاهش نیروی کار روستایی در حال افزایش است.

Damyang-gun 10 نفر را از طریق یک دوره آموزش پهپاد کشاورزی استخدام می کند تا با افزایش استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین مانند کنترل آفات و آفات در کشاورزی ، به کاهش هزینه های کار و تولید به دلیل افزایش سن کمک کند. و برای برآوردن انتظارات روزافزون از صلاحیت هواپیمای بدون سرنشین و بار اقتصادی کشاورزان. برای صرفه جویی در هزینه ، 50٪ هزینه های تحصیل تأمین می شود که حداکثر 1.5 میلیون درآمد کسب می شود.

دوره درخواست برای آموزش تا 17 ماه بعد است و می توانید با مراجعه به مرکز فناوری کشاورزی Damiang-Gun و مرکز مشاوره کشاورزان Eup / Myeon اقدام کنید.

متقاضیان واجد شرایط ، کشاورزان تفنگدار دامیانگ هستند که مایل به گرفتن مجوز برای یک هواپیمای بدون سرنشین کشاورزی هستند ، حداقل 3 سال به کشاورزی مشغول بوده اند و دارای مجوز رانندگی از 2 نوع یا بیشتر هستند یا می توانند مجوز صادر کنند.

این آموزش از طریق م institutionsسسات آموزشی در استان تعیین شده توسط وزارت زمین ، زیرساخت و حمل و نقل انجام می شود و آموزش های منظمی مانند آموزش نظری ، پرواز و آموزش عملی مورد نیاز برای اخذ گواهینامه را ارائه می دهد. شما باید پس از اتمام 20 ساعت آموزش دانش نظری برای هواپیماهای بدون سرنشین کشاورزی (2 نوع ، 7 ~ 25 کیلوگرم یا کمتر) ، 10 ساعت آموزش عملی ، آموزش شبیه سازی پرواز و 10 ساعت آموزش عملی ، آزمون عملی را پشت سر بگذارید.

یک مقام نظامی گفت: از طریق این آموزش ، ما می توانیم رقابت کشاورزی دامیان را با استفاده از فناوری کشاورزی برای هواپیماهای بدون سرنشین برای رفع کمبود نیروی کار و کاهش هزینه های تولید بهبود دهیم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *