تیم تبلیغاتی واکسیناسیون Wonju City’Corona 19 سازماندهی و کار می کند

[ad_1]

[세계연합신문 김수빈 기자] Wonju City تیم واکسیناسیون واکسیناسیون کرونا 19 را برای واکسیناسیون سریع و روان در ارتباط با معرفی واکسن کرونا 19 توسط دولت سازماندهی و مدیریت خواهد کرد.

تیم ترفیع متشکل از پنج تیم به سرپرستی معاون شهردار کوانگ سو کیم و تیم مدیریت وضعیت ، تیم مدیریت واکنش های جانبی ، تیم پیشنهاد و جستجو واکسن ، تیم مدیریت هدف و تیم مدیریت هدف است. عملکرد یک موسسه تلقیح. با حدود 20 نفر فعالیت می کند.

علاوه بر این ، انجمن پزشکی Wonju و انجمن های پرستاران ، م institutionsسسات پزشکی خصوصی ، شورای شهر و خدمات آتش نشانی و سایر سازمان های مرتبط یک شورای منطقه ای برای حمایت از کار کادر پزشکی و مراکز واکسیناسیون و همکاری نزدیک برای پاسخگویی تشکیل می دهند. عوارض جانبی سریع پس از واکسیناسیون

وونجو قصد دارد واکسیناسیون را قبل از ماه نوامبر کامل کند ، زمانی که بیماری همه گیر آنفولانزا وضعیت کرونا 19 و تقاضای واکسن را در نظر می گیرد و همه شهروندان را هدف قرار می دهد ، اما خدمات اجتماعی اساسی مانند سن ، اقامت در گروه ، بیماری های مزمن ، مراقبت های پزشکی و موارد دیگر را ارائه می دهد. با توجه به رهنمودهای دولت ، واکسیناسیون به طور مداوم انجام می شود.

بسته به نوع واکسن ، واکسن های mRNA که به فریزرهای برودتی مانند Pfizer و Modena احتیاج دارند ، در مرکز تلقیح (سالن دندانپزشکی) و سایر واکسن ها در مراکز اعزام شده واکسینه می شوند (تقریباً 100 سایت مشخص شده است). )

وون چانگ موک وونجو گفت: “ایجاد ایمنی جمعی در اسرع وقت با واکسیناسیون سریع بسیار مهم است.” “ما کاملا آماده خواهیم بود تا بتوانیم واکسن را بدون وقفه در زمان تحویل واکسن انجام دهیم.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *