جئونجو سیتی میزبان “5مین مراسم راه اندازی گروه امید جوانان یونجو” است که به عنوان یک کانال ارتباطی بین جوانان و دولت عمل می کند

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] در روز 14 ، یونگجو مراسم راه اندازی پنجمین گروه امید جوانان یونگجو را برگزار کرد ، که به عنوان کانال ارتباطی بین جوانان و دولت ، منعکس کننده صدای زنده جوانان در مدیریت شهری ، خدمت خواهد کرد.

تیم امید جوانان Jeonju ، مطابق با دستورالعمل ساختمان Hope City Jeonju City سازمان یافته ، متشکل از 60 جوان 18 تا 39 ساله از طبقات مختلف ، از جمله دانش آموزان ، کارمندان ادارات ، افراد مستقل و هنرمندان فرهنگی ، و به مدت یک سال فعال خواهد بود.

در مراسم راه اندازی ، که بصورت حضوری با برنامه کنفرانس ویدیویی ZOOM برگزار شد ، برنامه عملیاتی و برنامه گروه امید جوانان ارائه شد و اعضای تازه انتصاب شده و فعالان جوانان در کشور دیدار کردند.

در پایان سال ، اعضا مسایل جوانان مانند اشتغال ، ارتباطات و رفاه را از طریق فعالیت های رایگان برای هر تیم شناسایی و تحقیق می کنند و به دنبال راه هایی برای بهبود سیاست های موجود جوانان هستند.

در این فرآیند ، از طریق فعالیتهایی مانند △ مبادله با سایر دولتهای محلی ، △ سمینار ، △ معیار ، proposal پیشنهاد کارشناسی (کنفرانس) ، ما قصد داریم برای ارائه سیاست های کشف شده توسط تیم ها در نیمه دوم سال جاری ، یک سخنرانی برگزار کنیم.

پیش از این ، این شهر تیم امید جوانان را از سال 2016 مدیریت می کرد. برای دوره های اول تا چهارم ، گروه امید جوانان مستقیماً سیاست هایی مانند Plat برنامه سیاست آنلاین جوانان “منطقه پاک” سیاست سیاست ورطه جوانان “پروژه پروژه” مدرسه زندگی جوانان “را پیشنهاد می دهد برای ارتباط از مشاغل محلی جوانان support پشتیبانی گسترده از علایق وام دانشجویی برای فارغ التحصیلان و دستاوردهای مختلف متاهل.

در همین راستا ، این شهر چهار سایت از جمله Goza-dong Wok Factory ، Marian Cafe و Dabubu Company در نزدیکی دانشگاه ملی یونبوک و دفتر فضایی Koon Yonbuk در هیوجا را شناسایی و اداره کرده است. dong ، مانند Bville ، فضایی برای ارتباط جوانان. در اینجا ، جوانان ، از جمله گروه امید جوانان ، می توانند از آنها برای یادگیری ، جلسات و گردهمایی ها استفاده کنند.

یک مقام مسئول دفتر اقتصاد برای رشد جدید در جئونجو گفت: “ما با کار گروه قابل توجهی از جوانان امید ، نیازهای جوانان را در مدیریت شهری منعکس خواهیم کرد و یک سیاست درخشان را باز خواهیم کرد.” “ما همچنان تلاش خواهیم کرد تا آن را به یک شهر امید تبدیل کنیم. که در آن جوانان می خواهند زندگی کنند. گفت

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *