جئونگ هون لی ، رئیس Gangdong-gu ، ایجاد 17 انجمن ساکنان دونگ در Gangdong-gu را اعلام کرد

[ad_1]

[세계연합신문 송원기 기자] لی جئونگ هون ، شهردار Gangdong-gu در مراسم افتتاحیه انجمن ساکنان Gangdong-gu ، که در طبقه 5 دفتر Gangdong-gu بعد از ظهر 3 فوریه (چهارشنبه) برگزار شد ، شرکت کرد. از آنجا که انجمن سئول ، که به عنوان یک طرح آزمایشی در 5 دونگ (Myeongil 2 dong ، Godeok 1 dong ، Cheonho 3 dong ، Seongnae 2 dong و Gil-dong) انجام شد ، در سال 2021 گسترش یافت ، شروع جدیدی از ساکنان را اعلام کرد اتحادیه.

راه اندازی 17 شورای تازه تاسیس ساکنان دونگ ، الهام بخشیدن به اعتماد به نفس اعضای شورای ساکنان و تأیید معنای اجرای Gangdong-gu ، تبریک می گویم ، ▲ اعطای نامه ای از طرف نمایندگان به کمیسیون انجمن ساکنان ، ▲ با خواندن بیانیه گزارش گسترش انجمن های ساکنان ، ▲ برداشت های تیم اجرایی به ترتیب به اشتراک گذاشته شد.

جئونگ هون لی ، رئیس Gangdong-gu ، گفت ، “در طول دو سال گذشته ، ساکنان خود برنامه های خودمختاری مانند جشنواره های روستایی و پروژه های زیست محیطی را در پنج دانگ افتتاح و اجرا کرده اند و یک پروژه آزمایشی از ساکنان را با موفقیت اجرا کردند. اتحادیه. من این بار منتظر گسترش 17 دانگ هستم و به شما تبریک می گویم. وی گفت: “ما برای ایجاد خودمختاری برای مردم گانگدونگ از طریق ارتباط مستمر در آینده همه تلاش خود را خواهیم کرد. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.