جئونگ Seon-gun منابع داوطلبانه فراهم می کند و حرفه ای بودن افراد بدون مالیات را افزایش می دهد

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] روز سوم ، در مرکز زنان Jeongseon-gun ، جئونگ Seon-gun آموزشهای ایجاد ظرفیت برای بهبود مهارتهای کاری و اطمینان از حرفه ای بودن مقامات دولتی مسئول امور مالیاتی را انجام داد.

در ژانویه گذشته ، ارتش سازمان اداری خود را برای انتخابات شاد برای همه شهروندان نظامی سازماندهی مجدد کرد و یک تیم درآمد مالیاتی را ایجاد و مدیریت کرد تا منابع مالی را افزایش دهد و فضای پرداخت صادقانه مالیات را ایجاد کند.

آموزش برای تقویت صلاحیت کارگران با درآمد مالیاتی تغییر کرده است زیرا مشکلات زیادی در تأمین منابع مستقل وجود دارد ، مانند افزایش تجربه کارمندان دولت مسئول درآمد مالیاتی از طریق درک عملی و تئوریک از درآمد مالیاتی ، و کاهش درآمد ناشی از عملکرد کسری بودجه Gangwon Land به دلیل طولانی بودن تاج 19. این شرکت آماده شد تا به سرعت به فضای مالی شرکت پاسخ دهد.

در این روز ، آموزش بر اساس وظایف عملی مانند جمع آوری درآمدهای مالیاتی با تهیه یک کتاب درسی برای توضیح مشاغل محلی با درآمد مالیاتی ، که حاوی اطلاعاتی درباره عملکرد مالیات بر درآمد ، مدیریت اوراق قرضه و مالیات بر ارزش افزوده است ، انجام شد.

علاوه بر این ، آموزش هایی دقیقاً در مورد نحوه استفاده از سیستم اطلاعات مالیات بر درآمد و همچنین نحوه اصلاح و اجرای قوانین مربوط به درآمد مالیاتی در سال 2021 ارائه شد.

ارتش همچنان به گسترش مالیات عادلانه و اقدامات سهولت مالیات دهندگان برای گسترش منابع مالی مستقل ادامه می دهد.

علاوه بر این ، ما با یک گزارش مالیات بر درآمد و یک پنجره پرداخت در خدمات عمومی عمومی شهرستان برای رسیدگی سریع به شکایات مدنی ، ارائه خدمات تمیز کردن شخصی برای شرکت های جدید ، مدیریت یک سیستم مشاوره تخصصی برای ارتباطات عمومی فردی ، ارسال پیام های متنی. برای انطباق با تعهدات کاهش مالیات تحصیل و معوقات مالیاتی منظم خودرو برای انصاف مالیات. برای رانندگی در یک شبانه روز وسیله نقلیه ، افراد غیرنظامی و مسئول هر کار را از طریق ویدئو برای دریافت مشاوره متصل کنید ، این شرکت با استفاده از دیجیتال فیلم (مقیاس گذاری ، کنفرانس ویدیویی) را کار می کند.

علاوه بر این ، ارتش در تأمین هزینه های دولت و سرمایه متمرکز شده است ، زیرا انتظار می رود تأمین منابع مالی مستقل از جمله دشوارتر از گذشته ، مانند کاهش درآمد حدود 43 میلیاردی که به دلیل بهره برداری از کسری استان گنگوون به دلیل تاج 19 طولانی.

مدیر مالیات کیم جین هو گفت که به منظور تأمین مالی مستقل و ایجاد راحتی برای مودیان ، ما همه تلاش خود را برای ارتقا the مهارت های حرفه ای و تخصص مقامات دولتی مسئول درآمد مالیاتی ، رسیدگی به مالیات های معوقه مالیات و تشویق سیاست های راحتی انجام خواهیم داد. با هدف مالیات دهندگان.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *